Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rok walki o przesyłki sądowe: Czy było warto?

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Warunki przetargu zaskarżone do KIO Zaskarżenie przez Integer do krajowej Izby Odwoławczej warunków przetargu na obsługę pocztową sądów i prokuratur, otworzyło nowy rozdział na polskim rynku pocztowym. Warunki przetargu organizowanego przez Centrum Zakupów zostały zmienione po wyroku KIO odnośnie mocy urzędowej stempla pocztowego. Krajowa Izba Odwoławcza orzekła, że żaden sąd i prokuratura w Polsce nie może domagać się, by dowód nadania przesyłek poleconych ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru, nadawanych przez sądy lub prokuratury, był wystawiany z mocą urzędową stempla pocztowego.
Warunki przetargu zaskarżone do KIO Zaskarżenie przez Integer do krajowej Izby Odwoławczej warunków przetargu na obsługę pocztową sądów i prokuratur, otworzyło nowy rozdział na polskim rynku pocztowym. Warunki przetargu organizowanego przez Centrum Zakupów zostały zmienione po wyroku KIO odnośnie mocy urzędowej stempla pocztowego. Krajowa Izba Odwoławcza orzekła, że żaden sąd i prokuratura w Polsce nie może domagać się, by dowód nadania przesyłek poleconych ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru, nadawanych przez sądy lub prokuratury, był wystawiany z mocą urzędową stempla pocztowego. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej