SKOK i spod topora uciec potrafi, czyli jak KNF trzymała parasol ochronny nad Kasą Stefczyka

autor: Bartek Godusławski24.01.2019, 07:14; Aktualizacja: 24.01.2019, 08:57
Kasa uważa, że temat zarządcy komisarycznego jest bezzasadny.

Kasa uważa, że temat zarządcy komisarycznego jest bezzasadny.źródło: Wikimedia Commons

O upadających kasach nie ma dziś w nadzorze nawet mowy. Mają się naprawiać same lub być przejmowane przez banki

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (14)

  • ISLA(2019-01-30 13:30) Zgłoś naruszenie 10

    SKOK STEFCZYKA TRZY RAZY ODDAWAŁ MNIE DO SĄDU JAKOBY NIE SPŁACAŁAM RAT, DWA RAZY SĄD ODRZUCIŁ WNIOSEK, ZA TRZECIM RAZEM, PODCZAS MOJEJ NIEOBECNOŚCI, SĄD PRZYJĄŁ WNIOSEK I ROZSTRZYGNĄŁ GO NA KORZYŚĆ SKOK STEFCZYKA PONIEWAŻ JA NIE PRZEDŁOŻYŁAM STOSOWNYCH RACHUNKÓW JAK POPRZEDNIMI RAZY, WYROK SIĘ UPRAWOMOCNIŁ A JA DOWIEDZIAŁAM SIĘ O WYROKU JAK KOMORNIK SIADŁ MI NA WYNAGRODZENIU!!! JA SIĘ PYTAM JAK TO JEST ŻE SKOK MOŻE SKŁADAĆ WNIOSEK DO SĄD DO OSIĄGNIĘCIA CELU, GDY WNIOSEK DOTYCZĄCY TEJ SAMEJ ZALEGŁOŚCI DO TEJ ZOSTAŁ PRZEZ SĄD ODDALONY PRZEZ !!!!??? CZY TU SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI I JAK DŁUGO SKOK ZAMIERZAŁ JESZCZE ZE MNĄ GRAĆ W KOTKA I MYSZKĘ"?

    Odpowiedz
  • KRS(2019-01-26 21:12) Zgłoś naruszenie 20

    Naczelna Czapka nad calym system SKOK nie jest Krajowa Kasa SKOK ale Krajowa Rada Spoldzielcza Warszawa ul Jasna.Do tej pory ani dziennikarze ani politycy jeszcze tego nie zauwazyli.A warto sie doksztalcac.

    Odpowiedz
  • kasia(2019-01-25 09:59) Zgłoś naruszenie 32

    to jeden z większych przekrętów mafii piSS moim zdaniem

    Odpowiedz
  • dariusz(2019-01-24 21:12) Zgłoś naruszenie 21

    Ciekawe dlaczego autor Bartosz Godusławski nic nie pisze o przetargu na SKOK Wołomin 25 marca br? Czyżby miał zakaz od mafii (żeby nie robić niepotrzebnego szumu), która chce to kupić od syndyka, tak jak inni pisarze w innych mediach?

    Odpowiedz
  • Artur(2019-01-24 21:09) Zgłoś naruszenie 50

    Wszyscy wiedzą, że SKOKi zostały stworzone pod upadłości, ale autor tego artykułu Bartosz Godusławski nie popisał się występując w programie z przedstawicielem poszkodowanych - członkiem Stowarzyszenia Św. Michała: http://swsfsm.pl/dziennikarskie-wsi-w-polskim-radio-24/

    Odpowiedz
  • Smyk(2019-01-24 17:01) Zgłoś naruszenie 103

    Kto zezwolił na takie bandyctwo w Polsce z tymi SKOKami to zaplanowana działalność.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • obserwator(2019-01-24 17:01) Zgłoś naruszenie 61

    skandal i nic więcej dodać

    Odpowiedz
  • bogdan1374(2019-01-24 16:06) Zgłoś naruszenie 122

    Program naprawczy zakończy się w 2026 r. - czyli tak długo przewidują czapkę nad Biereckim ?

    Odpowiedz
  • internauta(2019-01-24 09:55) Zgłoś naruszenie 824

    tendencyjny materiał który jednych informatorów promuje innych ledwo zauważa chciałbym wreszcie przeczytać coś napisanego profesjonalnie i rzetelnie

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • janka(2019-01-24 09:54) Zgłoś naruszenie 373

    Przekręty ok.5 miliardowe pokryto z naszych pieniędzy.Dlatego mamy taki niski wręcz 0 procent.

    Odpowiedz
  • osa(2019-01-24 09:37) Zgłoś naruszenie 246

    wpisujcie w google hasło Imperium Biereckiego .... zobaczycie jak działa układ

    Odpowiedz
  • rzeczywistość(2019-01-24 07:53) Zgłoś naruszenie 202

    Niektóre SKOKi będą mialy wielką trudność z przetrwaniem kryzysu, skoro w czasie hiper-koniunktury gospodarki cienko przędą?

    Odpowiedz