Marek Belka: Kredyty walutowe to tykająca bomba

autor: Krzysztof Bień08.09.2010, 12:51; Aktualizacja: 08.09.2010, 13:11

MAREK BELKA - uważa, że polska gospodarka najgorsze ma za sobą. Zapowiada, że nie będzie automatyzmu na zasadzie: jak uznamy, że polityka budżetowa jest niedostatecznie restrykcyjna, to ruszymy ze stopami.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • f16lpg(2011-04-29 10:10) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Belka, wyjmij pan rękę z mojej kieszeni. Precz z podatkiem Belki

    Odpowiedz
  • Dana(2010-09-08 17:23) Zgłoś naruszenie 00

    d0 IP:83.10.193 POPROŚ O PODWYŻKĘ, BO ZA 5 ZŁ NIE WARTO URUCHAMIAĆ ROZUMU szczególnie, gdy jest krótki. I taka jest prawda, ole!

    Odpowiedz
  • wyborca(2010-09-08 16:01) Zgłoś naruszenie 00

    p.Belka , przeciez pan przyszedl po to aby popierac tuskolandie, zaraz pan dal elastyczna linie kredytu Rostowskiemu, na co/?aby dalej Polske zadluzal ten rzad, a co zrobili? marnuja pieniadze i czas cenny dla Polski...

    Odpowiedz
  • Obserwator(2010-09-08 14:53) Zgłoś naruszenie 00

    No właśnie - może należałoby w końcu prawo do emerytury uzależnić od lat pracy składkowej??? Czy 35/40 lat - to mało???
    Polacy rzeczywiście zaczynają rozumieć ale niesprawiedliwość społeczną w temacie przyznawania emerytur - w kwestii przywilejów mundurowych, KRUSY itp. Polacy też widzą, że ci co dłużej będą pracować i tak otrzymają niższe emerytury - więc po co to lanie wody o poglądach Polaków??? Jak widać kolejny artykuł pisany na zamówienie - bardzo tendencyjny. Naród wie jak jest naprawdę.

    Odpowiedz
  • do 6(2010-09-08 14:34) Zgłoś naruszenie 00

    ale poziom wpisów jest ten sam

    Odpowiedz
  • zxv(2010-09-08 14:09) Zgłoś naruszenie 00

    ale jestem głupi. Przepraszam wszystkich za moje wpisy, ale jestem bezrobotny, a w centrali PO płaca mi po 5 zł za jeden wpis niezaleznie od tego czy ma sens

    Odpowiedz
  • zxv(2010-09-08 14:09) Zgłoś naruszenie 00

    Zreszta nie ma zadnych dowodow na istnienie wiezien w Polsce.

    Odpowiedz
  • zxv(2010-09-08 14:04) Zgłoś naruszenie 00

    Tytul artykulu. Wiadomo ze kredyty walutowe sa uzaleznione od wielu czynnikow miedzy innymi od kursow walut itp.

    Pan Jaroslaw Kaczynski nie moze non stop Pana Premiera atakowac. Pan Premier w kazdym razie duzo robi dla Polski itp.
    W Polsce wiezien CIA nie bylo nigdy. Raport dla USA - to wlasnie odpowiedz ze wiezien w Polsce nie bylo nigdy jakby ktos pytal. Polacy o tym dobrze wiedza.

    Natomiast czy lepsza jest wyplata rent i emerytur kwotowo czy procentowo lepiej na pewno jest kwotowo poniewaz ZUS by mial na wyplate rent i emerytur polakow wiecej pieniedzy a rzad by mniej do ZUS dokladal.

    Odpowiedz
  • pawel(2010-09-08 13:58) Zgłoś naruszenie 00

    Szkoda, że tak źle życzysz Polsce.

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2010-09-08 13:40) Zgłoś naruszenie 00

    bardzo dobrze ze to bomba.. niech wysadzi ta bomba wszystkich idiotów z PO, czego im zycze z całego serca

    Odpowiedz