Nieoficjalnie: Grecja może dostać 12 mld euro

26.06.2015, 15:19; Aktualizacja: 26.06.2015, 15:23
Grecja, pieniądze, euro

Grecja może dostać pieniądze na spłatę pilnych zobowiązań, a plan ratunkowy dla niej może zostać przedłużony o 5 miesięcy.źródło: ShutterStock

Grecja może dostać pieniądze na spłatę pilnych zobowiązań, a plan ratunkowy dla niej może zostać przedłużony o 5 miesięcy. Ma to kosztować 12 miliardów euro. Według dokumentu, do którego dotarła agencja AFP, wierzyciele -Unia Europejska, Europejski Bank Centralny i Międzynarodowy Fundusz Walutowy - oferują Atenom większe wsparcie w zamian za reformy.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (1)

  • Jajo.(2015-06-27 11:00) Zgłoś naruszenie 00

    Przecież Grecja nigdy się nie wypłaci , a Unia pompuje w nią pieniądze, to jest studnia bez dna , jak się nie kontrolowano Grecji na co wydaje pieniądze to teraz Unia ma pasztet , z którego nie potrafi wyjść i nie widzi rozwiązania. Jak Grecja dostawała pieniądze od Unii , to było hulaj dusza , a teraz płacz i lament bo trzeba oddać . Nam Polakom jak dostawaliśmy pieniądze z Unii , to patrzyli na ręce na co wydajemy , bo jak nie to zwrot tych pieniędzy i tak Grecy zarabiają lepiej jak Polacy , my w przeliczeniu na euro 350-400euro , to jak możemy się zrównać z Grekami i lepsze mają emerytury, od Polaków.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane