Play pójdzie do sądu w sprawie cen rozmów

autor: Michał Fura19.02.2013, 07:05; Aktualizacja: 23.07.2013, 12:46
– Stop dojeniu klientów – zagrzmiał Play ustami swojego rzecznika Marcina Gruszki.

– Stop dojeniu klientów – zagrzmiał Play ustami swojego rzecznika Marcina Gruszki.źródło: ShutterStock

Play, najmniejszy z operatorów chce odszkodowania od Plusa, Orange i T-Mobile za utrzymywanie wyższych cen.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • kropka(2013-02-27 00:18) Zgłoś naruszenie 00

    Witam! Jezeli chodzi o Plus to nalezy sie odznaka ARCY-ZLODZIEJA -bo jak inaczej mam to nazwac -przenioslam numer stacjonarnego telefonu do PLUSA i moja mama[ 88 lat] tez ;mieszkamy pod tym samym adresem tylko w innym budynku, dzwonie sporadycznie bo codziennie chodze i pomagam ,wiec nie ma potrzeby zeby rozmawiac przez telefon i dostaje rachunek na kwote 197,97zl za rozmowe non stop ktora w/g informacji rozpoczela sie o godz 20 do dnia nastepnego i trwala 1204min czyli rozmawialam cala noc,ranek i po poludnie lacznie 20 godz!!!.Zlozylam reklamacje w Punkcie Sprzedazy gdzie pracownik sam napisal reklamacje z informacja ze telefon HUAWEJ HBC85S ktory kupilismy od Plusa bateria ma wytrzymalosc 4godz CIAGLEJ ROZMOWY! A ja rozmawialam 20godz!!!przyszla odpowiedz ze reklamacji nie uznano bo jest wszystko w porzadku !Odwolalam sie do DYREKTORA DEPARTAMENTU REKLAMACJI POLKONTELU [jak to dumnie brzmi ] i znow odpowiedz negatywna.Nie mam juz sil wiec przestrzegam wszystkich uciekajcie z Plusa bo to zlodzieje naszych pieniedzy!!

    Odpowiedz
  • anonim(2013-02-25 11:55) Zgłoś naruszenie 00

    a-ha - no i myślę to samo co Andy - też już jestem w Play. Jak prosiłam T-mobile by zrobili ofertę rodzinną to dali mi śmiechu warte 5 numerów za 2000 minut. No bo muszą zarabiać na kliencie- teraz w Play za 10 zł mniej mam dużo minut a do Play nie do 5 numerków ale do WSZYSTKICH w Play za darmo! No i rodzinka poszła do Play :)

    Odpowiedz
  • anonim(2013-02-25 11:50) Zgłoś naruszenie 00

    Jeju. Jaki problem? Tylko stare umowy mają wyższe stawki. Jak kończy się umowa - nie przedłużać - przejść na inną umowę u wybranego operatora i już jest ok, bo wtedy nie płaci się więcej.

    Odpowiedz
  • zdzichu(2013-02-23 10:17) Zgłoś naruszenie 00

    mi te ***** Orange-tz-Czarna Smierc kradna co jakiś czas kase- minuty i nic nie moge zrobić mam abonament już na te ***** ścierwa nie moge patrzeć ja nie moge nic zrobić jak napisze do nich do tych ******* to odpisują że wszysko jest w porządku z ich strony ile oni mi już nakradli kasy to sie w głowie nie miesci jak kto morze to niech ucieka od tych złodziei ja jeszcze 2 lata i spieprzam od tego ścierwa

    Odpowiedz
  • Andy(2013-02-20 00:59) Zgłoś naruszenie 00

    Może Polacy nauczą się wreszcie wywierać nacisk własnymi pieniędzmi. Osobiście przeniosłem obydwa swoje numery z Orange i T-Mobile do Play i jestem bardzo zadowolony. Jeśli ktoś lubi dawać się doić "Wielkiej Trójce" to proszę bardzo...

    Odpowiedz
  • Gość(2013-02-19 21:01) Zgłoś naruszenie 00

    Emeryt masz rację, żeby zrezygnować z Orange trzeba się tłumaczyć przez telefon jakiejś wrednej pani z Warszawy jaki jest powód rezygnacji. Żenada. A przy podpisywaniu umowy byli tacy mili. Rezygnować z ich usług, może pójdą po rozum do głowy.

    Odpowiedz
  • Emeryt(2013-02-19 13:23) Zgłoś naruszenie 00

    Proponuję, żeby Play obniżył trochę stawki połączeń i ruszył z ofensywą. Play ma rację. Orange jest największym złodziejem na rynku. I w dodatku najbardziej nieuczciwym. Dosłownie 15 minut wcześniej rozmawiałem z panienką z Orange, która proponowała mi "super" telefon i opłatę 35 zł miesięcznie przez okres 2 lat. Kiedy zapytałem o koszt rozmów, odpowiedziała, że jeden numer wybrany będzie za darmo. Zapytałem więc, jak to jest, że MTR został obniżony do 8 groszy pani się zdziwiła, skąd mam takie wiadomości. Ba nawet nie wiedziała co to jest MTR. A w ogóle to jedynie Virgin Mobile pokazał, że walczy o klienta. Niestety z małym skutkiem. A może tak Play pójdzie w ślady Virgin?

    Odpowiedz