Złota zasada operatorów: złowić klienta i sprawić, by płacił jeszcze więcej

autor: Michał Fura31.01.2013, 07:03; Aktualizacja: 31.01.2013, 11:25
Rynek komórkowy w 2012 r.

Rynek komórkowy w 2012 r.źródło: DGP

Ceny usług sieci telefonicznych niby spadają, ale często płacimy za nie więcej. To dlatego, że operatorzy wprowadzają opłaty za usługi, które były darmowe. Muszą sobie odbić za promocje.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (27)

  • kot wica(2013-01-31 10:27) Zgłoś naruszenie 00

    Rzuca się w oko, że kanciarzom spadła ilość abonentów i to mnie cieszy. Mam już tylko telefony na kartę, chociaż spotkałam się z przekrętem na kartę, ale mi uznali reklamację i to ich uratowało. Odnotowuję sobie stany komórek i ich sprawdzam non stop.

    Odpowiedz
  • ada(2013-01-31 11:04) Zgłoś naruszenie 00

    mnie firma orange wpakowala w ubezpieczenie na zycie.umowe mieli przeslac poczta,oczywiscie nie przyslali.jak zaczelam sie domagac,przyslali swistek z ogolna inf. rozniacy sie jednak od tego o czym mowila pani przez telefon.Ogolnie mowiac oskubali mnie na kilkaset zl.gdy chcialam sprawe wyjasnic,to tel.jest nieaktualny,adres to skrytka pocztowa.uwazajcie

    Odpowiedz
  • Michał(2013-01-31 07:59) Zgłoś naruszenie 00

    Ja już dawno podziękowałem abonamentowi. Wolę komórki na kartę. Mam przynajmniej jasność na co i ile wydaję. A za rozmowy w ramach mojej sieci i tak nie płacę.

    Odpowiedz
  • Taki sobie klient sieci(2013-01-31 09:23) Zgłoś naruszenie 00

    A gdyby tak sieci dbały bardziej o swoich klientów to nie musiałyby walczyć o nowych takim kosztem i wszyscy byliby zadowoleni. Jeśli ktoś mówi, że przychód 50 mln zł to mało to ja dziękuję, co to ma być? jak ceny pozostaną tak wysokie jak są: dostęp do mobilnego internetu w rozsądnym pakiecie to koszt min 50 zł - to jak coraz więcej bezrobotnych ma za to płacić? Przychody tych firm i tak są spore a wydatki na bezsensowny marketing zbyt duże - może niech w reklamach poszukają oszczędności skoro skromne 50 mln zł to za mało?

    Odpowiedz
  • lolo(2013-01-31 09:18) Zgłoś naruszenie 00

    Uważajcie na te całe mobilne internetuyi inne du...ele. Znam osobę, która korzystała z tego internetu i otrzymała rachunek w kwocie 14tysięcy złotych!!! Na tym właśnie chcą się nachapać te wspaniałe sieci. Przypadek dotyczy jednej z tych czterech wymienionych w artykule.

    Odpowiedz
  • ZD(2013-01-31 09:16) Zgłoś naruszenie 00

    Zgadzam się z Tobą Michał! Zapewne masz telefon w Play, ale gdybyś miał w Heya to otrzymujesz płatne smsy i mmsy, które pobierają pieniądze z konta. Znane są sztuczki T-debil: telefony z Afryki o 2:00 w nocy, na które będąc zaspanym machinalnie oddzwaniasz, bo mają prefiks 22.., tak jakby dzwonił ktoś z Warszawy. Tak zachowuje się nawiększy operator na naszym rynku.

    Odpowiedz
  • Wykrywacz błędów..(2013-02-01 10:39) Zgłoś naruszenie 00

    CO ZA BZDURY! PRZECIEŻ 1 DZIEN NA PRZENIESIENIE NUMERU W SIECI MOBILNEJ JEST JUŻ OD WIELU LAT!!! W tej nowelizacji skrócono tylko termin dla sieci stacjonarnych! Jak ktoś opiera swój artykuł na takich rewelacjach to współczuję wiedzy i braku profesjonalizmu!!!

    Odpowiedz