Polskie czołgi wjechały na minę. Nie ma szans na wyremontowanie Leopardów do końca 2020 r.

autor: Maciej Miłosz12.11.2019, 07:25; Aktualizacja: 12.11.2019, 07:39
Czołg Leopard

Czołg Leopardźródło: PAP
autor zdjęcia: Tomasz Gzell

Od miesięcy kilkadziesiąt rozłożonych na części Leopardów czeka na modernizację. Do końca 2020 r. prawie 150 maszyn miało być już po remoncie. Ten plan jest już niewykonalny.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (19)

  • że co???(2019-11-12 08:49) Zgłoś naruszenie 379

    Ręce opadają. Jak można tak rozbroić wojsko i jeszcze dostawać medale za zasługi dla zbrojeniówki. Państwo z dykty i kartonu.

    Odpowiedz
  • qwert(2019-11-12 09:38) Zgłoś naruszenie 2511

    Typowa PiSowska bylejakość. A jak nas Rosja zaatakuje to 150 najlepszych czołgów mamy w puzlach?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Maxc(2019-11-12 10:28) Zgłoś naruszenie 2210

    A obrazili się za kartonowy czołg KOD-owca.

    Odpowiedz
  • Hmmm(2019-11-12 10:53) Zgłoś naruszenie 820

    Nicx się nie martwcie POmyleńcy ,jak Ruskie przyjdą to Damy Im Tuska na obiad -dogadaja się.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Zum(2019-11-12 11:04) Zgłoś naruszenie 147

    Mam wrażenie, że w Wojsku ciągle dziala agentura proKremlowska i swoimi sposobami utrudnia co się da! Wg mojej wiedzy polska amunicja ppanc, jest już dawno wprowadzona, pozostały jeszcze prace nad wersją podkalibrwą ale to już chyba zostało załatwione.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • że co???(2019-11-12 12:54) Zgłoś naruszenie 12

    To nie troll, to pożyteczny idiota.

    Odpowiedz
  • mmba(2019-11-12 12:58) Zgłoś naruszenie 44

    Russia vs NATO nearby baltic countries: - helicopters 5:1 - artillery 4:1 - rocket artillery 16:1 - anti-aircraft systems (short) 24:1 - anti-aircraft systems (long) 17:1 - tanks 4:1 - battalions 2:1 - combat vehicles 5:1 - infantry 3:1

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • salach2148x1(2019-11-12 18:11) Zgłoś naruszenie 116

    fachowcy od modlitwy wzieli się za remont czołgów

    Odpowiedz
  • sdf324234(2019-11-12 19:45) Zgłoś naruszenie 01

    1Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// gns.io/pomocy

    Odpowiedz
  • Bert(2019-11-12 20:10) Zgłoś naruszenie 59

    nie ma to jak platformerska korweta GAWRON !

    Odpowiedz
  • Luccas(2019-11-13 17:20) Zgłoś naruszenie 50

    Mam wrażenie, że podobny stan naszego wojska miał miejsce przed II Wojną Światową. Też mieliśmy niemały chaos w w wojsku i jeszcze większy kłopot w uzbrojeniu. I wiadomo jak to wszystko się skończyło w 1939 roku. I jest bardzo przykre. Dyletanci, którzy chcą zarządzać poważną instytucją jakim jest wojsko a jak widać nie potrafią tego robić a wręcz niszczą te siły. Kompromitacja pełna.

    Odpowiedz