Macierewicz: Trzeba sobie jasno powiedzieć, że mamy wśród byłych wojskowych lobby rosyjskie [WYWIAD]

autor: Maciej Miłosz15.04.2019, 07:09; Aktualizacja: 15.04.2019, 08:04
Antoni Macierewicz

Antoni Macierewiczźródło: ShutterStock

Byli generałowie, których trzeba było dla dobra armii zwolnić jak najszybciej. Dotyczy to np. gen. Bogusława Packa czy gen. Mirosława Różańskiego i kilku innych. Generał Różański jest po prostu niekompetentny. Jasno też formułował opcję, którą trzeba nazwać geopolityczną opcją rosyjską. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że mamy wśród byłych wojskowych lobby rosyjskie – mówi DGP były minister obrony Antoni Macierewicz

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (34)

  • ?...(2019-04-15 07:52) Zgłoś naruszenie 7715

    A jakie kompetencje ma Pan Macierewicz, żeby oceniać Generała Różańskiego?...

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • gliniarz(2019-04-15 09:03) Zgłoś naruszenie 6715

    Nie da się na spokojnie czytać tego cynicznego mitomana Macierewicza.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • mazurek(2019-04-15 10:50) Zgłoś naruszenie 5014

    Bełkot świra.

    Odpowiedz
  • Rusek(2019-04-15 09:27) Zgłoś naruszenie 4114

    Ale przenikliwosc u superminstra w ocenie generalow.Czapka to najwazniejszy dowod opcji wschodniej.Itakiego patriote mysliciela zabral nam Prezes wszystkich prezesow!

    Odpowiedz
  • Sierżant sztabowy(2019-04-15 11:57) Zgłoś naruszenie 4112

    A kim jest ten człowiek W czyim imieniu on wypowiada sie na temat generałów polskiego wojska On może sie porównywać jedynie ztakimi jak smarkaty pomocnik aptekarza misiewicz i takich oceniac

    Odpowiedz
  • 1950(2019-04-15 10:43) Zgłoś naruszenie 3911

    coś niesamowitego jak można tak pluć na polskich oficerów.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Rezerwista(2019-04-15 12:07) Zgłoś naruszenie 3610

    Ludzie na tak strategiczne stanowiska w rządzie, powinni być badani psychiatrycznie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ore(2019-04-15 11:00) Zgłoś naruszenie 3312

    Antek wróć ! Nic mi tak nie podnosi ciśnienia jak poranna lektura twoich dywagacji. Tylko o zamachu pod Smoleńskiem na mój gust było jakby za mało. Antek musisz !

    Odpowiedz
  • Cywil(2019-04-15 11:48) Zgłoś naruszenie 2912

    Bełkot niedojrzałego chłopczyk z wybujała wyobraźnia i ego

    Odpowiedz
  • Zizi(2019-04-15 16:33) Zgłoś naruszenie 263

    Tego pana należy ignorować a nie robić z nim wywiady.Tego nie da się czytać a tym bardziej komentować

    Odpowiedz
  • wehikuł czasu (2019-04-15 17:51) Zgłoś naruszenie 191

    Czy mamy lobby rosyjskie ? Tego nie wiem, ale wiem że mamy bardzo silne lobby dawnego reżimu pzpr-owskiego. Bo popatrzcie mili ludkowie, iluż ich w szeregach PIS-owskich. A jak i czytałem ostatnio, pani Basia S. -tak, ta pani od Prezesa - była sekretarką gen. Janiszewskiego, jednego z założycieli WRON-y !!! A i jak ćwierkają wróbelki, ten słynny kierowca tego mitomana Macierewicza też pochodzi z tej stajni.Czy to nie SKANDAL drodzy ludkowie ?! I on gada o jakimś lobby, On ................. [zakropkowane bo cenzura nie przepuści]

    Odpowiedz
  • Kasandra(2019-04-15 11:41) Zgłoś naruszenie 1621

    I bardzo dobrze panie Macierewicz bo przyjaciół szuka się za miedzą a nie za oceanem ! Niech żyje przyjażń polsko-rosyjska a pan Macierewicz na emeryturę powinien odejść !!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Antoni Świrewicz(2019-04-15 18:32) Zgłoś naruszenie 161

    Antek gdzie są jednodolarowe Mistrale o których bredziłeś z sejmowej ambony?

    Odpowiedz
  • KOP 39(2019-04-15 13:16) Zgłoś naruszenie 1218

    Rezerwista,Cywil,Mazurek ,Gliniarz czego te ruskie trolle nie wymyślą

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jan12(2019-04-16 00:45) Zgłoś naruszenie 110

    Zabawne. Pan Macierewicz osiągnął suces, ponieważ kupił sprzęt, który został opracowany w ramach programów badawczo-rozowjowych zainicjowanych przez poprzedni rząd.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • polak mały (2019-04-15 22:09) Zgłoś naruszenie 112

    Gdyby Rząd Olszewskiego nie został rozwiązany świr minister doprowadziłby do wojny domowej. Dlaczego udziela się jeszcze głosu tej podłej , pozbawionej skrupułów osobie?

    Odpowiedz
  • JJP(2019-04-15 15:42) Zgłoś naruszenie 917

    Macierewicz Macierewiczem, ale tylko ignorant, głupek albo troll jest w stanie "nie widzieć" sowieckich naleciałości po epoce komunizmu. Dotyczy to nie tylko wojska, ale też sądownictwa, edukacji, administracji i wielu tych, którzy przeszli do biznesu.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • &(2019-04-15 20:18) Zgłoś naruszenie 82

    Àle majaczy. Ta rusofobia ****** go do grobu.

    Odpowiedz
  • Polak(2019-04-15 18:59) Zgłoś naruszenie 611

    Prawdę powiedział, Polska jest nadal pod ruską okupacją. Celem Kremla jest za wszelką cenę utrzymać wpływy w Polsce, polityczne, wojskowe, gospodarcze, medialne, mafijne itp. Nawet Ruski się zgodzi na wpływy i rządy niemieckie byleby tylko nie polskie. Polska nie może się odrodzić i nie odrodzi i dlatego mordują inteligentnych Polaków od 1944, podstawiają kukły patriotyczne vide Duda, Morawiecki i inni

    Odpowiedz
  • Franciszek(2019-04-15 18:15) Zgłoś naruszenie 410

    Nie wiedziałem, że będę musiał skomentować ten artykuł, tym bardziej, że nie przepadam za Macierewiczem, ale jedyna osoba, która się skompromitowała to pan Maciej Miłosz, zdanie "zapewne część analityków przesadza z teoriami na temat systemów antydostępowych" ścięło mnie z nóg, nigdy nie spotkałem się w życiu z taką nonszalancją dziennikarza piszącego o wojsku. Po prostu wstyd.

    Odpowiedz