Bugaj: Potrzebny nam plan na najbliższe 30 lat

autor: Ryszard Bugaj11.02.2013, 10:20; Aktualizacja: 11.02.2013, 10:29

Optymizm, jaki w ostatnich kilku miesiącach płynie z gospodarki światowej, na pewno cieszy. Jednak dla polityki gospodarczej w Polsce to odprężenie może nieść także ryzyko. Niebezpieczne może być pochopne przyjęcie, że najgorsze za nami, a także niedocenienie znaczenia długookresowych strukturalnych zagrożeń w naszej gospodarce. To drugie wydaje się zresztą ważniejsze.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (1)

  • jj(2013-02-11 19:43) Zgłoś naruszenie 00

    Problemem Polski tak na dzisiaj jak i na przyszlosc jest brak podstawowych reform dotyczacych dzialalnosci panstwa. Taki stan rzeczy z jednej strony hamuje coraz bardziej inicjatywy gospodarcze, rozwòj inowacyjnosci, kreowanie nowych miejsc pracy a z drugiej strony poglebia dlug publiczny i narastanie negatywnych zjawisk spolecznych jak korupcja i dzialalnosc o charakterze mafijnym. Przeciez wszyscy widza , ze staczamy sie w kierunku poludnia europy. Wczesniej , czy pòzniej dojdzie do powaznego kryzysu.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane