Bąk: Żegnaj, Audi!

autor: Łukasz Bąk17.02.2017, 07:23; Aktualizacja: 17.02.2017, 08:31
Łukasz Bąk, szef sekretariatu redakcji

Łukasz Bąk, szef sekretariatu redakcjiźródło: Dziennik Gazeta Prawna

 Kiedy facet ma 10 lat, to podkrada ojcu gazety z autami i zaczyna snuć pierwsze motoryzacyjne marzenia. Zaczyna od Mercedesa, który jest synonimem zamożności. Pięć lat później wykrada ojcu świerszczyki i wyobraża sobie, jak wozi dziewczyny z ich rozkładówek porsche albo ferrari.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (6)

  • zadufany *****(2017-05-11 15:26) Zgłoś naruszenie 10

    Szanowny pismaku, faktycznie jestem jednym z tych dupków którzy będą mijać twoją (z całym szacunkiem!) skodę fabie moim pięknym lśniącym RS6 C7 z uśmiechem na ustach od lewa do prawa....

    Odpowiedz
  • Mały Jaś(2017-02-19 14:41) Zgłoś naruszenie 03

    Powierzchowna znajomość motoryzacji może zakończyć się zakupem Audi. Osoby, które mają o niej odpowiednie pojęcie nie wezmą tej marki w ogóle pod uwagę.

    Odpowiedz
  • Bentley mówi: żegnaj Bąk!(2017-02-18 11:32) Zgłoś naruszenie 40

    Mam nadzieję, że Pana córka, wbrew wychowaniu, wyjdzie za tego młodzieńca, którego pokocha i który będzie ją kochał, a nie dla tego, że podjedzie BMW, Audi, Mercedesem czy Volvo. A co powiecie na wielką miłość i starą cytrynę?

    Odpowiedz
  • BB(2017-02-17 11:16) Zgłoś naruszenie 40

    Szanowny panie. Pieniądze są środkiem do zaspokajania potr,eb życiowych a nie czymś co Pan opisuje. nie wiem jedynie skąd u Pana taka obłuda. Opisuje Pan Audi A6 tak dokładnie iż jestem absolutnie przekonany iż trochę Pan nim pojeździł. Nie wiem jedynie jaką wersją. Pewnie tą najsłabszą. Jeździłem większością pojazdów które zostały opisane, i świadomi wybrałem A6 w odmianie która łączy większość pozytywów. To A6C5 w wersji po liftingu z silnikiem V6 2,5 TDI, 132kW ( ok 180kM) . Silny jak Volvo, dynamiczny jak BMW, wygodny i szybki jak Mercedes, i z bardzo dobrą kontrolą trakcji. No i jeszcze ekonomiczy. Bo gdy zwiedzam nim Europę zadowala się 6-ma litrami ON / 100km. Córki wydałem za posiadaczy BMW i Subaru, i daję słowo że widziałem wielokrotnie rodziny wysiadające z X6. Gdyby pojeździł Pan nieco po Europie to na większości parkingów sam by Pan to zaobserwował. Po prostu X6 idealnie nadaje się na długie rodzinne wyprawy. Drogi Panie ja wiem że płacą od słowa. Ale żeby coś napisać to pierwsze należy sobie przypomnieć że ktoś to przeczyta i pomyśli o Panu jak o posiadaczu A6. Zdrówka życzę.

    Odpowiedz
  • kazimierz66(2017-02-17 11:08) Zgłoś naruszenie 60

    Panie Łukaszu ciekawe co ma Pan bardziej wartościowe, zawartość głowy czy spodni.

    Odpowiedz
  • sierra(2017-02-17 09:38) Zgłoś naruszenie 60

    "Na moją uwagę zasłuży sobie dopiero ten, który zjawi się w volvo (może jeszcze lexusie). Bo to będzie wróżyło, że uzyskał w domu właściwe wychowanie: wpojono mu, że pieniądze służą do osiągania szczęścia, a nie są szczęściem samym w sobie..." Przyznam szczerze, że zaskakuje taka powierzchowność u osoby zajmującej się dziennikarstwem. Wydawanie pobieżnych opinii wydaje się często bezsensowne. Pana Opinia to wypisany stereotyp. Radzę przemyśleć swój światopogląd, bo może się Pan niemiło zaskoczyć.

    Odpowiedz