Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak złożyć wniosek o udzielenie wsparcia z programu Wsparcie w ramach dużego bonu

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Przedsiębiorcy prowadzący małe i średnie przedsiębiorstwa, którzy planują wprowadzić na rynek innowacyjne rozwiązania mogą otrzymać dofinansowanie do 50 000 złotych. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła nabór wniosków do programu Wsparcie w ramach dużego bonu. Inicjatywa ma na celu pomoc mikro i małym przedsiębiorcom, którzy: prowadzą działalność produkcyjną, posiadają siedzibę, jeżeli są osobami fizycznymi mieszkają na terenie Polski. Wsparcie udzielone w ramach programu należy przeznaczyć na opracowanie nowego produktu, projektu wzorniczego, nowej technologii produkcji na znaczącym ulepszeniu wyrobu lub technologii produkcji. Budżet programu Wsparcie w ramach dużego bonu w 2015 roku przeznaczony na wsparcie dla przedsiębiorców wynosi 4 120 000 zł. Program finansowany jest przez Ministerstwo Gospodarki ze środków budżetu państwa.
Przedsiębiorcy prowadzący małe i średnie przedsiębiorstwa, którzy planują wprowadzić na rynek innowacyjne rozwiązania mogą otrzymać dofinansowanie do 50 000 złotych. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła nabór wniosków do programu Wsparcie w ramach dużego bonu. Inicjatywa ma na celu pomoc mikro i małym przedsiębiorcom, którzy: prowadzą działalność produkcyjną, posiadają siedzibę, jeżeli są osobami fizycznymi mieszkają na terenie Polski. Wsparcie udzielone w ramach programu należy przeznaczyć na opracowanie nowego produktu, projektu wzorniczego, nowej technologii produkcji na znaczącym ulepszeniu wyrobu lub technologii produkcji. Budżet programu Wsparcie w ramach dużego bonu w 2015 roku przeznaczony na wsparcie dla przedsiębiorców wynosi 4 120 000 zł. Program finansowany jest przez Ministerstwo Gospodarki ze środków budżetu państwa. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej