Wilkowicz: Sekrety biliona na odpowiedzialny rozwój

autor: Łukasz Wilkowicz17.02.2016, 07:38; Aktualizacja: 18.02.2016, 11:14
Łukasz Wilkowicz, zastępca kierownika działu branże i firmy

Łukasz Wilkowicz, zastępca kierownika działu branże i firmyźródło: DGP
autor zdjęcia: Wojtek Gorski

Po trzech miesiącach działania nowego rządu mamy wreszcie długo oczekiwany „Plan na rzecz odpowiedzialnego rozwoju”. Elementów jest tyle, że zapewne każdy usłyszał coś, co będzie mu odpowiadało. Wspólny mianownik to liczby: wydamy bilion na inwestycje i za pięć lat nasz PKB na głowę mieszkańca zbliży się do 80 proc. średniej unijnej.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • cd.(2016-02-18 09:02) Zgłoś naruszenie 00

    System w Polsce "najniższa cena wygrywa" prowadzi do obniżenie standardów zawodowych oraz poziomu standardów życia mieszkańców Polski, więc idzie ku konfrontacji.

    Odpowiedz
  • qwe(2016-02-17 18:51) Zgłoś naruszenie 10

    pierwszy zasadniczy ruch jaki powinien nastąpić to trzeba zmienić kryteria przetargowe, aby liczyła się prawidłowość wykonania zamówienia zgodnie z procedurami, technologią. Jeżeli nadal będzie wygrywał ten co dał najniższą cenę bez patrzenia Zamawiającego, czy dane zamówienie za zaproponowaną najniższą cenę można prawidłowo wykonać zgodnie z procedurami, technologią odprowadzając przy tym prawidłowo podatki i składki na ZUS to będzie klapa bo przy kryterium "najniższa cena wygrywa" będziemy mieli dalszy rozrost biedy i skali oszustwa.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane