Rośnie liczba milionerów w Polsce. Najwięcej bogaczy w Kielcach i w Białymstoku

autor: Marek Chądzyński21.07.2015, 07:28; Aktualizacja: 21.07.2015, 09:41
Procentowo najwięcej milionerów przybyło w Świętokrzyskiem; ich liczba zwiększyła się o jedną trzecią. Na drugim miejscu pod tym względem jest Podlasie.

Procentowo najwięcej milionerów przybyło w Świętokrzyskiem; ich liczba zwiększyła się o jedną trzecią. Na drugim miejscu pod tym względem jest Podlasie.źródło: ShutterStock

Zagraniczne dochody Polaków (te opodatkowane w kraju) wzrosły w 2014 r. o jedną piątą. Spadły za to zyski z giełdy – wynika z danych izb skarbowych

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (11)

  • czytelnik(2015-07-21 19:01) Zgłoś naruszenie 56

    w polsce na złodzieja mówi się że to biznesmen

    Odpowiedz
  • tadek(2015-07-21 10:51) Zgłoś naruszenie 57

    Wszyscy ci milionerzy sa z mafi PO ,napiszcie ilu Polkow zyje na skraju ubostwa

    Odpowiedz
  • a(2015-07-21 09:12) Zgłoś naruszenie 53

    Im więcej milionerów. Tym więcej biedaków. Ciekawe dlaczego nie podaje się ile biedaków przybyło kraju?

    Odpowiedz
  • makler(2015-07-21 17:04) Zgłoś naruszenie 40

    właśnie po to było OFE aby maklerzy mieli z czego żyć
    OFE to taki biznes, przy którym przyszli emeryci ponoszą pełne ryzyko a zarabiają zarządy i pracownicy OFE i maklerzy grający pieniędzmi przyszłych emerytów, które przymusowo trzeba było wpłacać do OFE oraz ci, którym do ich spółek wpompowali maklerzy te pieniądze. Z czegoś się wzięły te milionowe dywidendy.
    Dziękujemy panu panie Balcerowicz

    Odpowiedz
  • jozio bak syn pinokia(2015-07-21 12:49) Zgłoś naruszenie 46

    najwiecej milionerow to politycy po-psl i ich rodziny i znajomi

    Odpowiedz
  • EWA(2015-07-21 13:32) Zgłoś naruszenie 44

    znam milionera ktory ukradl komunalne mieszkanie z moimi prawami do wykupu!!! - korupcja siegnela dna w tym przypadku! a teraz w sadach okrada nadal mnie razem z pseudosedzinami, bo to co one wyprawiaja to sie nawet nie nadajedo czytania! moze to po prostu bandytyzm w bialy dzien! i chwala sie , ze kapitalizm zwyciezyl demokracje?

    to po prostu wiejskie babyzarabiaja po boku do pensyjek, bo z logika i inteligencja ktora reprezentuja nie maja szans nawet w maglu!

    Odpowiedz
  • Najwięcej zlodziei,przestępcow PO PRL !(2015-07-22 10:23) Zgłoś naruszenie 35

    "Najwięcej bogaczy" - czyt. zlodziei i przestępców lewacko-libertynskich łajdaków z czerwonej i PO.barwionej hołoty !

    Odpowiedz
  • makaron530(2015-07-21 10:02) Zgłoś naruszenie 31

    W tym przypadku, milion-powinno się wymawiać -wyzyskiwacz, to bardziej adekwatne określenie do ogulnej sytuacji. Umowy śmieciowe tak na prawdę, to łamanie EKPPCz a, ilu z nich zatrudnia pracowników i umowę o prace i odprowadza podatki ?

    Odpowiedz
  • ojeju(2015-07-21 11:38) Zgłoś naruszenie 11

    Pieniędzy z pośredniaka nie dają każdemu jak kiedyś w pierwszej kolejności dostają ci ,których biznes będzie zgodny z ich wykształceniem np fryzjerka otwiera salon fryzjerski natomiast mechanik ani nawet magister zarządzania będzie miał problem z dostaniem 21 tysięcy na salon fryzjerski nawet jak powie że zatrudni fryzjerkę ponieważ ten biznes nie jest zgodny z jego wykształceniem więc ma duże szanse niepowodzenia jak mówią baby w pośredniaku dlatego w moim mieście nie dają ich nikomu a jak już to fryzjerkom mechanikom bądź komuś z rodziny pracownika PuPu ja chiałem otworzyć osiedlową budę z fastfoodami to mi powiedziała że będę miał trudności bo nie jestem z wykształcenia kucharzem ani nigdy nie pracowałem za barem a że jeszcze będę alkohol serwował to na rozpijaczenie ludności będzie trudno dostać pieniądze także musiałem otwierać za pieniądze rodziców i taka jest pomoc w tym kraju

    Odpowiedz
  • polak(2015-07-21 11:02) Zgłoś naruszenie 13

    panowie jak czytam fora to się słyszy takie słowa biedaki wyzyskiwacze dlaczego
    dlaczego nie założą sobie firmy są pieniążki na pośredniakach 20 tys polski fundusz inwestycyjny 20% dają 100tys zloty
    pomysły na biznes
    handel jajami ziemniaki ,katering kupujesz bułkę za ,40/50gr trochę masła wędliny i ruszasz na podbój firm sprzedajesz bułkę za 3,50 za kil;ka lat będziesz milionerem POZDRAWIAM I DO DZIELĄ

    Odpowiedz
  • ja(2015-07-21 08:33) Zgłoś naruszenie 00

    błąd w tytule!!!

    Odpowiedz