Tablet - prezent na każdą kieszeń

autor: Tomasz Jurczak30.11.2012, 13:20; Aktualizacja: 30.11.2012, 14:45
Warto jednak przyjrzeć się cenom poszczególnych urządzeń, tak aby wybrać najtańszą ofertę.

Warto jednak przyjrzeć się cenom poszczególnych urządzeń, tak aby wybrać najtańszą ofertę.źródło: ShutterStock

Zainteresowanie tabletami wzrosło w Polsce w przeciągu ostatniego roku dziesięciokrotnie. Pojawienie się nowych marek, a co za tym idzie silna konkurencja na rynku poskutkowała znacznym obniżeniem cen tych urządzeń i tablet przestał być urządzeniem "z górnej półki".

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • koniczyk(2012-11-30 17:19) Zgłoś naruszenie 00

    Dziwne, nie wiem po co to - i tak ostatecznie potrzebny jest komputer a na bieżąco można załatwiać sprawy przez smartfona, ja tak mam w pakiecie Heyah za 25 zł za 1,2 GB to spokojnie mogę pracować zdalnie.

    Odpowiedz
  • q-ku(2012-12-01 13:34) Zgłoś naruszenie 00

    a po co mi tablet?
    komórkę i komputer już mam

    wymyślili nową "potrzebę" ludziom a ci idą na to jak ogłupiali

    Odpowiedz
  • Ryś(2012-12-01 14:19) Zgłoś naruszenie 00

    jezeli tani tablet to tylko firmy Ainol bardzo polecam

    Odpowiedz
  • GvF(2012-12-01 18:30) Zgłoś naruszenie 00

    Jak zwykle najwięcej do powiedzenia na temat nieprzydatności tabletów mają ci, którzy tych tabletów nie mają. Typowa mentalność pańszczyźnianego chłopa.
    Ja akurat tablet mam, więc jestem upoważniony do wypowiadania zdania na temat użyteczności tego sprzętu. Dla jasności: posiadam również PeCeta, laptopa i netbooka.
    Tablet jest bardzo wygodny do: szybkiego wyszukania definicji w Wiki czy innych słownikach, niezastąpiony w szybkim tłumaczeniu na translate.google, do szybkiego czytania maili, do śledzenia online notowań GPW, do sprawdzania dzieciom elektronicznego dziennika szkolnego, do zabawienia dzieci podczas czekania/podróży. I do wielu wielu wielu innych funkcji.
    Ale o tym przekonać się można dopiero po zakupie tego urządzenia.

    Oczywiście wszystko to można wykonać na laptopie (netbooki są bardzo wolne i zniechęcają do użytkowania), ale równie dobrze można byłoby powiedzieć, że po co laptop, skoro jest PeCet.

    Odpowiedz
  • BENEK(2012-12-02 21:21) Zgłoś naruszenie 00

    sztuczne kreowanie potrzeby ale tak jest w sumie z kazdym sprzetem a ja i tak daje sie na to nabierac i co wiecej jest mi z tym dobrze;D

    Odpowiedz
  • trewor(2012-12-05 18:30) Zgłoś naruszenie 00

    Nie wszystkie sa tanie, moj wymog to android i spoko dzialanie w 3G

    Odpowiedz
  • Banan(2012-12-06 19:38) Zgłoś naruszenie 00

    Do zestawienia dorzuciłbym jeszcze 7" A2107 od Lenovo za rozsądne pieniądze mamy mocny i wydajny sprzęt który nie zawiedzie w każdej sytuacji duży plus za 3G dzięki czemu w każdym miejscu mamy dostęp do sieci.

    Odpowiedz
  • MIch(2012-12-11 15:55) Zgłoś naruszenie 00

    Ja również mam tablet. Jesteśmy jednak trochę niedoedukowanym społeczeństwem. Nie kupiłbym gdybym nie dostał. I wiele bym stracił. Teraz mam i jestem niesamowicie zadowolony z tego urządzenia. Po prostu trzeba spróbować. Szybko i wygodnie. Smartfon to inna bajka, tablet inna, netbook, laptop czy pecet również. Niestety. Albo stety. Polecam spróbować. Ja mam tablet firmy Omega.

    Odpowiedz
  • pola(2014-04-28 12:32) Zgłoś naruszenie 00

    Byle czego nie ma co kupować. Ja długo analizowałam oferty i zdecydowałąm się na tablet lenovo yoga. Bateria trzyma 18 godzin więc gdy jestem w podróży, a zdarza sie to bardzo często nie muszę się zastanawiać gdzie go podładować

    Odpowiedz
  • joanna(2014-04-29 15:25) Zgłoś naruszenie 00

    pola popieram Twój wybór :) ostatnio jestem szczęśliwą posiadaczką lenovo yoga tablet i uważam, że jest rewelacyjny! 3 tryby pracy bardzo mi odpowiadają no i bateria mistrzostwo, świetnie sie sprawdza w podróżach, polecam!

    Odpowiedz