InwazjaPC składa wniosek o upadłość

autor: T.B.02.04.2012, 11:20; Aktualizacja: 02.04.2012, 11:25
Firma InwazjaPC, której notowania zawieszono w zeszłym tygodniu na alternatywnym rynku NewConnect, złożyła wniosek o upadłość.

Firma InwazjaPC, której notowania zawieszono w zeszłym tygodniu na alternatywnym rynku NewConnect, złożyła wniosek o upadłość.źródło: ShutterStock

Firma InwazjaPC, której notowania zawieszono w zeszłym tygodniu na alternatywnym rynku NewConnect, złożyła wniosek o upadłość.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • Deny(2012-04-02 13:36) Zgłoś naruszenie 00

    A co ze zwrotem pieniędzy za zakupiony sprzęt dla osób oszukanych przez tą firmę? Dlaczego jeszcze pod koniec lutego sprzedali mi laptopa, którego nie mieli? Teraz nie mam ani pieniędzy ani laptopa.

    Odpowiedz
  • malgosia(2012-04-02 15:52) Zgłoś naruszenie 00

    Jestem w tej samej sytuacji. W połowie lutego kupiłam sprzęt. Nie dostałam ani towaru ani zwrotu pieniędzy. Zgłosiłam już sprawę na policję, ale w takim wypadku nie wiem jak sprawa dalej się potoczy :(

    Odpowiedz
  • ICEK(2012-04-02 19:09) Zgłoś naruszenie 00

    CIĘŻKI BĘDZIE ROK 2012 WINA ELIT KTÓRE POZWOLIŁY NA WYPROWADZANIE ZEYSKÓW PO ZA POLSKĘ PRZEZ SIECI HANDLOWE.

    Odpowiedz
  • alberto(2012-04-02 23:04) Zgłoś naruszenie 00

    jaki ma związek podtopienie fabryk dysków w Tajlandii ze sprzedażą np drukarek, klawiatur Logitech, czy też notebooków z dyskami SSD ? Terefere kuku. Chcieli zawojować rynek sprzedając "na zero" i tak wojowali, że się sami wykończyli. Dobić trupa a nie pozwalać na jakieś "układy" z wierzycielami. Niech to będzie przestrogą dla następnych "zawodowców" typu ZNAK, PTR i innych robiących klientów w konia.

    Odpowiedz
  • inwazja bankrutów :)(2012-04-04 01:16) Zgłoś naruszenie 00

    Niezłe uzasadnienie ogłoszenia upadłości... Wszystkiemu winna powódź w Tajlandii :). Ta katastrofa raczej powodowała podnoszenie marży a nie jej obniżanie. ceny dysków skoczyły o 200-300% w górę co przełożyło się znacząco na ceny produkowanych notebooków i komputerów dostarczanych pod koniec roku, więc ten kto miał towar z wcześniejszych dostaw mógł wygenerować naprawdę rozsądną marżę. Prawda jest taka, że Inwazja to jedna z wielu "wydmuszek" która "przewala" sprzęt na symbolicznej marży i przejada obracane pieniądze dystrybutorów. sprzedawać na 1% może sobie Pan Mieciu z przydomowego garażu, a nie firma, która posiada oddziały w całej Polsce i generuje spore koszty. Jak widać na dłuższą metę taka polityka nie może się sprawdzić... :) Czekamy na następnych...

    Odpowiedz
  • migotka(2012-04-19 13:31) Zgłoś naruszenie 00

    InwazjaPC to 100% polska firma i nie wyprowadza zysków za granicę,
    a ja mam pytanko: CZY JEST JUŻ KOMORNIK, KTÓRY PROWADZI EGZEKUCJĘ ŁĄCZNĄ Z ICH MAJĄTKU, JAK KTOŚ WIE KTÓRY TO NIECH TU NAPISZE ?
    :-( kredyty kiedyś trzeba spłacać

    Odpowiedz
  • ishar69(2012-05-07 20:59) Zgłoś naruszenie 00

    Magicy ze Sprzetkomu wiedząc o rychłej upadłości wystawili pod koniec lutego aukcje allegro (co najmnije 2) po 130 sztuk wirtualnych laptopów w super cenie ok 1100 zl by rzutem na taśmę chwycić hajcu od niezorientowanych w temacie klientów 100 szt po 1150 robi różnice w bilansie zamknięcie gdy być może któryś z tajlandzkich dostawców przystawia nóż do gardła

    Odpowiedz