Dlaczego bogaci Amerykanie będą jeszcze bogatsi

autor: Anatol Roettke10.07.2017, 07:58; Aktualizacja: 10.07.2017, 09:54
Przypomnijmy, że jednym z argumentów, których używał prezydent Reagan, było właśnie ułatwienie życia tym biednym bogaczom, którzy w trosce o obniżenie stopy opodatkowania zmuszeni byli podróżować poza USA 186 dni w roku.

Przypomnijmy, że jednym z argumentów, których używał prezydent Reagan, było właśnie ułatwienie życia tym biednym bogaczom, którzy w trosce o obniżenie stopy opodatkowania zmuszeni byli podróżować poza USA 186 dni w roku.źródło: ShutterStock

W miarę coraz łatwiejszego i bogatszego dostępu do danych w ostatnich latach doświadczyliśmy nawałnicy badań pokazujących skalę nierówności dochodowych i majątkowych w USA i niektórych innych krajach.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • Snowden Czip RFID(2017-07-10 20:44) Zgłoś naruszenie 31

    Od pucybuta do pucybuta. Trump taki sam oszust jak NIxon Reagan i inni . USA jest tylko dla bogatych biedota tyra na plantacjach cytrusów za miske kukurydzy GMO z Monsanto.

    Odpowiedz
  • Kris(2017-07-10 20:53) Zgłoś naruszenie 00

    Kto oglądał program kryptonim szef jak to zwykly pracownik korporacji która ma milirdy dolarów zyskow łaskawie przed kamerom da pracownikowi nagrode.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane