zaloguj się do e-DGP
FAKTORING - serwis GazetaPrawna.pl
statystyki

Przez rok BGK wypłacił wnioskodawcom programów unijnych 34,650 mld zł

skomentuj

Od początku uruchomienia programu wypłat przez Bank Gospodarstwa Krajowego, czyli połowy stycznia 2010 r., do 7 stycznia 2011 r. bank wypłacił wnioskodawcom programów unijnych 34 mld 650,8 mln zł - poinformował BGK w komunikacie.

Publikacja: 7 stycznia 2011, 13:22 Aktualizacja: 7 stycznia 2011, 13:42

Od początku 2010 roku obowiązuje nowy sposób przekazywania wnioskodawcom pieniędzy z programów unijnych. Do tej pory przechodziły one przez rachunki wielu instytucji, które nimi zarządzały lub pośredniczyły w ich przekazywaniu. Zgodnie z ustawą o finansach publicznych pieniądze wypłaca teraz BGK. Wypłaty zostały uruchomione w połowie stycznia.

Twój komentarz
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Autostrada A4

Drogowcy oddają A2 po kawałku

Resort transportu dopina drogową układankę. DGP dotarł do harmonogramu otwarć czterech kolejnych odcinków. Kierowcy mogą od wczoraj jeździć 7-kilometrowym odcinkiem autostrady A2 najbliżej Warszawy – między Konotopą a Pruszkowem. To odcinek E Budimeksu – pierwszy z pięciu budowanych na 91-kilometrowej trasie Łódź–Warszawa.

zobacz więcej artykułów

Najnowsze wiadomości z Forsal.pl

Zapisz się na bezpłatny newsletter Gazety Prawnej
Wyszukiwarka Nieruchomości
Wyszukaj w Encyklopedii

Galerie zdjęć

Twarze Biznesu

Zapisz się na bezpłatny newsletter

porównywarka finansowa TotalMoney.pl: kredyty gotówkowekredyty hipotecznekredyty samochodowelokatyenergiakonta osobiste