Rostowski: Sukces Polski jest niepodważalny

autor: Dominika Ćosić12.02.2013, 10:34; Aktualizacja: 12.02.2013, 11:56

Dla Polski budżet jest fantastyczny, dla całej Unii niekoniecznie. Żałuję, że jest taki mały -  twierdzi minister finansów, Jacek Rostowski.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (13)

  • kobieta sukcesu(2013-02-12 11:46) Zgłoś naruszenie 00

    sukces analfabetów ! ? -Z prostej analizy wynika, że Polska w latach 2014-2020 otrzyma do wykorzystania z budżetu UE o 12 MLD euro mniej.
    ---w latach 2014-2020 składka członkowska będzie zdecydowanie wyższa, niż ta, którą opłacaliśmy w poprzednim okresie. Stąd też jeśli wyliczymy ile nasz kraj zyska "na czysto" (netto) w latach 2014-2020, to wyjdzie nam, że będzie to kwota aż o ---12 MLD euro niższa, aniżeli w latach 2007-2013!

    Odpowiedz
  • krol(2013-02-12 12:04) Zgłoś naruszenie 00

    Ile można łgać ? Tobie już żadne łgarstwo nie pomoże
    Ciekawe co PO teraz wymysli ? POLECAM TT: @TomaszUrbas: Rząd zakiwał się: mniej środków z Brukseli dla Polski. Co ze składką Polski do Brukseli w latach 2014-2020?

    Odpowiedz
  • MoJe(2013-02-12 13:03) Zgłoś naruszenie 00

    Koledzy z PO się cieszą: tyle kasy do "zagospodarowania!"

    Odpowiedz
  • kobieta sukcesu(2013-02-12 13:40) Zgłoś naruszenie 00

    do @ 3: MoJe-- Koledzy z PO się cieszą!---"Rostowski: Sukces Polski jest niepodważalny---wyjechały 3 miliony Polaków !

    http://www.bankier.pl/wiadomosc/Dokad-wyjechaly-3-miliony-Polakow-2758385.html

    Odpowiedz
  • Ekonomista(2013-02-12 13:59) Zgłoś naruszenie 00

    Sukces to byłby gdybyśmy mieli taka nadwyżkę budżetową,czyli sprzedali o tyle wiecej towarów i usług niz kupili.A kolejna transza jałmużny z UE pozwoli
    nam jedynie przezyć jeszcze parę lat na cudzy koszt jak wcześniej Grecji.Po tym czasie już nikomu nie będzie się chciało w Polsce pracować bo po co ,a rynki będą zawalone towarami z Azji.Jak kroplówkę się odstawi (jak dziś w Grecji) to będzię jak gdzie? W Grecji.Norwegowie mogliby dzięki ropie nic dziś nie robić al le robia i mają zdrowa gospodarkę.U nas firmy popadaly,ale cieszymy się z dotacji z której zamiast z wlasnej pracy utrzymuje się 80% naszych rolników.

    Odpowiedz
  • bezpartyjny(2013-02-12 14:21) Zgłoś naruszenie 00

    Od lat trwa propaganda sukcesu PO i spółki, dlatego sukces jako taki, nawet gdyby sukcesem był, niknie jako przerost formy nad treścią.

    Mniej dostaniemy niż w poprzednich latach, ale "więcej"... .
    To tylko gra słówek i socjotechnika na użytek "Misia" -Miś jest na miarę naszej polityki i możliwości i to jest już pewnego rodzaju sukces :

    Sukces może mieć różny wydźwięk np:
    "Sukces" - to brzmi jak "banał" dla tych 2mln Polaków, którzy musieli opuścić ten kraj gdy wszystkim wmawiano, że "jesteśmy Zieloną Wyspą)
    "Sukces" - to brzmi jak "zapomnienie" dla 2,5mln bezrobotnych,
    "Sukces" - to brzmi jak "lekceważenie" dla najniżej płacy i wykorzystywanych na umowach śmieciowych.
    "Sukces" -to brzmi jak "parodia prawa" gdy korupcja zatrzymuje miliardy z UE, a prezes-i Sądu ulegają polityce.
    "Sukces" - to brzmi jak "Sukces" dla nepotyzmu władzy i wszystkich nowobogackich z władzą związanych.

    "Sukces" - to brzmi dzisiaj i teraz jak "hasło" bez pokrycia.

    Odpowiedz
  • real(2013-02-12 15:43) Zgłoś naruszenie 00

    Oto TEN sukces rządu. 1/ Słowacja - 27.000 euro na osobę 2/ Węgry - 23.000 euro na osobę 3/ Czechy - 22.000 euro na osobę 4/ Portugalia - 20.000 euro na osobę 5/ Chorwacja - 18.000 euro na osobę 6/ Litwa - 17.000 euro na osobę 7/ Polska - 15.000 euro na osobę
    Gdzie są teraz ci zwolennicy PO. Wytłumaczcie działanie ludzi, których żeście wybrali. To smutne.

    Odpowiedz
  • ekonom(2013-02-12 16:46) Zgłoś naruszenie 00

    A co z Polskim długiem nikt się o niego nie martwi a przybywa około 30 miliardów dolarów rocznie.

    Odpowiedz
  • cd(2013-02-12 19:36) Zgłoś naruszenie 00

    Ten człowiek nazywający się Rostowski kpi w żywe oczy z Polaków, których doprowadził do ruiny swoim szulerstwem. Przyjdzie czas że za to odpowie Tak tragicznej sytuacji w Polsce nie było nawet za rozbiorów,

    Odpowiedz
  • cd(2013-02-12 19:39) Zgłoś naruszenie 00

    NIECH CIĘ SZLAG TRAFI Z TAKIM SUKCESEM - 55% BEZROBOCIA W CAŁYCH REGIONACH POLSKI A OLBRZYMIE KAPITAŁY WYPROWADZONE DO KIESZENI SZULERÓW.

    Odpowiedz
  • opil(2013-02-12 20:09) Zgłoś naruszenie 00

    nie wierze i nigdy nie wierzyłam temu rzadowi kłłamstwo chamstwo i obłuda

    Odpowiedz
  • baca(2013-02-13 08:08) Zgłoś naruszenie 00

    Sztukmistrzu z Londynu zrób coś z DŁUGIEM POLSKI bo zadłużenie Polski przekroczyło psychologiczną barierę biliona złotych i stale się powiększa ! ! !

    ,A Polska zagrożona biedą i wykluczeniem społecznym w Unii Europejskiej.

    Odpowiedz
  • baca(2013-02-13 08:11) Zgłoś naruszenie 00

    Rostowski: Sukces Polski jest niepodważalny --" Bruksela nas rozlicza i obcina pieniądze. "

    biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/680276,bruksela_nas_rozlicza_i_obcina_pieniadze_tym_wladza_sie_nie_chwali.html

    Odpowiedz