Rybiński: Proste recepty na polskie problemy

autor: Krzysztof Rybiński12.07.2012, 09:45; Aktualizacja: 12.07.2012, 09:51

W naszym skomplikowanym świecie wielu osobom wydaje się, że nie można rozwiązać żadnego problemu społecznego, bo zawsze pojawia się silna grupa nacisku skutecznie broniąca status quo.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • tak i siak(2012-07-13 07:15) Zgłoś naruszenie 00

    Do4. Dlatego, że oglądasz TVP, która chodzi w czerwonych majtasach,.

    Odpowiedz
  • 007KAL(2012-07-12 15:50) Zgłoś naruszenie 00

    Największym problemem Polski (we wcieleniu III RP) jest to, że nie dochowała się prawdziwych elit, które zachowują się godnie i nie zbudowała w zwykłych obywatelach przekonania, że działa "fair". A w zasadzie Polska zrobiła coś zupełnie przeciwnego - namaściła wielu, którzy nie zasługiwali na to namaszczenie i skutecznie ugruntowała w przeciętnym Polaku przekonanie, że Państwo, to wróg, ekonom, "coś, co nie jest nasze, a ich" i "to, że oni nas robią w bam-buko"...

    Odpowiedz
  • a(2012-07-12 16:11) Zgłoś naruszenie 00

    Od dawna wiadomo jak to zrobić. Dlatego różni cwaniacy wymyślili podział swych łupów z zawsze aktualną władzą. I przestaje się każdej aktualnej władzy chcieć.
    Także nie miejcie żywi nadziei, którzy znajdujcie się w piekle pożądania pieniędzy przez ludzi i ich potrzeby otrzymywania medali i pochwał. Nim nowa partia powstanie już zamieni się w aktualnego aparatczyka partyjnego /SLD, PO, PiS RPP/. A im starsza partia tym sprytniejsza / Episkopat, PSL/.

    Odpowiedz
  • głodny(2012-07-13 08:49) Zgłoś naruszenie 00

    A głodne POlskie dzieci Don Donia Słońca Peru? Don donio ma co jeść, ma czym latać na dlugie week-endy do domciu (czwartek- wtorek). No - czysty Pinokio!!! Do POwiększenia szczęścia brakuje mu tylko POsadki w Brukseli !!! A POlska niech pada na kolana z POnad 2,6 mln niedożywionych dzieci. POnie Tusk!!! Jak tu POd PO mamy my kobiety rodzić? Feministami, transwestytami i związkami homoseksualnymi nie zapełni POn żłobków i przedszkoli a POtem miejsc pracy - chociaż dziś dzięki POnu POza POlską jest POnad 2 mln POLAKÓW, a na bezrobociu nast. POnad 2 mln i POnad 1 mln ukrytego bezrobocia na wsi !!! Jak POn oPOdatkuje wieś, tak jak miasto, to pójdą oni na zasiłki i zaPOmogi - a POnu budżet w ogóle nie domknie!!!

    Odpowiedz
  • JA(2012-07-12 10:02) Zgłoś naruszenie 00

    MĄDRZY LUDZIE ROBIĄ A NIE MÓWIĄ JAK ROBIĆ

    Odpowiedz
  • Tomek(2012-07-12 11:21) Zgłoś naruszenie 00

    A jak ma to Profesor robić??? Trzeba wspierać takie inicjatywy z całą mocą!!!

    Odpowiedz
  • ja(2012-07-12 11:34) Zgłoś naruszenie 00

    denerwują mnie osoby, które wiedzą wszystko nic nie robią niech partię założy chętnie zagłosuje bo nie ma na kogo...

    Odpowiedz
  • tedi(2012-07-12 11:40) Zgłoś naruszenie 00

    No co mediów to już dziś oglądając Dziennik TVP no i w POzostałych mediach, czuję się jak za Urbana.Tusk - to jedna wielka autostrada sukcesu. Inni oczywiście to nieudaczniki itp. A Prezydent jeszcze ustawę o zgromadzeniach przeforsował i PRL bis mamy na całego, jak za środkowego Gierka.

    Odpowiedz