Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pepsi vs Coca Cola, Nike vs Reebok. 7 znanych rywali w biznesie

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Bill Gates i Steve Jobs Microsoft Rok zał.: 1975 Siedziba: Redmond, USA Apple Inc. Rok zał.: 1976 Siedziba: Cupertino, Kalifornia, USA Laptopy, tablety i smartfony Apple elektryzują klientów na całym świecie. Systemy Windows Microsoftu zdobyły pozycję światowego lidera w oprogramowaniu komputerowym. Obie firmy zaprowadziły swoisty duopol w branży IT. Zarówno Steve Jobs, jak i Bill Gates stali się ikonami branży, obrośli legendami i wyznaczyli jej ścieżki na wiele lat.
Bill Gates i Steve Jobs Microsoft Rok zał.: 1975 Siedziba: Redmond, USA Apple Inc. Rok zał.: 1976 Siedziba: Cupertino, Kalifornia, USA Laptopy, tablety i smartfony Apple elektryzują klientów na całym świecie. Systemy Windows Microsoftu zdobyły pozycję światowego lidera w oprogramowaniu komputerowym. Obie firmy zaprowadziły swoisty duopol w branży IT. Zarówno Steve Jobs, jak i Bill Gates stali się ikonami branży, obrośli legendami i wyznaczyli jej ścieżki na wiele lat. / Bloomberg / David Paul Morris
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej