Prezes Tax Care: Czas na konsolidację rozdrobnionego sektora biur rachunkowych

autor: Dariusz Styczek29.11.2016, 11:29; Aktualizacja: 29.11.2016, 11:34
rachunek, podatki, księgowość, rozliczenie

Stawiamy na już istniejące biura. Zakładam, że będą to lokalni liderzy, niekoniecznie o największej liczbie klientów, ale takie, których właściciele chcą się rozwijać - mówi Głos.źródło: ShutterStock

Branża wymaga doinwestowania i wzmocnienia technologicznego. To będzie początek zmian. Zakładamy, że od przyszłego roku w naszej sieci przybywać będzie po 5–6 biur miesięcznie - mówi w wywiadzie dla DGP Adam Głos, prezes Tax Care.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • Sylwia Szczypek(2016-12-16 01:44) Zgłoś naruszenie 60

    TaxCare to najgorsza firma księgowa z jaką miałam do czynienia. Są dużo drożsi niż normalne biura księgowe, a zakres ich usług nie wykracza poza zwykłe wklepywanie faktur. Za każdą, nawet najmniejszą poradę, trzeba dodatkowo płacić. Nie umieli mi nawet powiedzieć jaki VAT mam zastosować na sprzedawane produkty.

    Odpowiedz
  • Aniela Przybysz(2018-07-29 12:09) Zgłoś naruszenie 20

    Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy i nie zgadzajcie się na nic w rozmowie telefonicznej bo wszystko zostanie wykorzystane przeciwko wam. Łamanie prawa, niekompetecja, ignoracja i mijanie się z prawdą tylko po to by osiągnąć zysk to słowa jakie najlepiej opisują Tax Care. Ta firma łamie przepisy i nic nie robi sobie z prawa. Nikt w tej firmie nie ponosi za nic odpowiedzialność. Zostałam przez Tax Care wpisana do KRD po tym jak powiadomiłam obsługującą ich firmę faktoringową, o braku podstawy prawnej do wystawiania mi faktur. Mimo, że nie podpisałam umowy z Tax Care, od pół roku przysyłają mi faktury, na pisma od prawnika odpisują bzdury nie na temat, a na prośbę o udostępnienie kopi umowy na jaką się powołują odpowiadają, że nie mam do tego upoważnienia.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane