Prezes Tax Care: Czas na konsolidację rozdrobnionego sektora biur rachunkowych

autor: Dariusz Styczek29.11.2016, 11:29; Aktualizacja: 29.11.2016, 11:34
rachunek, podatki, księgowość, rozliczenie

Stawiamy na już istniejące biura. Zakładam, że będą to lokalni liderzy, niekoniecznie o największej liczbie klientów, ale takie, których właściciele chcą się rozwijać - mówi Głos.źródło: ShutterStock

Branża wymaga doinwestowania i wzmocnienia technologicznego. To będzie początek zmian. Zakładamy, że od przyszłego roku w naszej sieci przybywać będzie po 5–6 biur miesięcznie - mówi w wywiadzie dla DGP Adam Głos, prezes Tax Care.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • Aniela Przybysz(2018-07-29 12:09) Zgłoś naruszenie 20

    Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy i nie zgadzajcie się na nic w rozmowie telefonicznej bo wszystko zostanie wykorzystane przeciwko wam. Łamanie prawa, niekompetecja, ignoracja i mijanie się z prawdą tylko po to by osiągnąć zysk to słowa jakie najlepiej opisują Tax Care. Ta firma łamie przepisy i nic nie robi sobie z prawa. Nikt w tej firmie nie ponosi za nic odpowiedzialność. Zostałam przez Tax Care wpisana do KRD po tym jak powiadomiłam obsługującą ich firmę faktoringową, o braku podstawy prawnej do wystawiania mi faktur. Mimo, że nie podpisałam umowy z Tax Care, od pół roku przysyłają mi faktury, na pisma od prawnika odpisują bzdury nie na temat, a na prośbę o udostępnienie kopi umowy na jaką się powołują odpowiadają, że nie mam do tego upoważnienia.

    Odpowiedz
  • Sylwia Szczypek(2016-12-16 01:44) Zgłoś naruszenie 60

    TaxCare to najgorsza firma księgowa z jaką miałam do czynienia. Są dużo drożsi niż normalne biura księgowe, a zakres ich usług nie wykracza poza zwykłe wklepywanie faktur. Za każdą, nawet najmniejszą poradę, trzeba dodatkowo płacić. Nie umieli mi nawet powiedzieć jaki VAT mam zastosować na sprzedawane produkty.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane