Belka: Następne pokolenia będą miały znacznie gorzej niż ich rodzice

autor: Marek Tejchman10.06.2016, 09:00
Marek Belka, 10 czerwca kończy się jego kadencja prezesa NBP

Marek Belka, 10 czerwca kończy się jego kadencja prezesa NBPźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Piotr Malecki

Następne pokolenia zaczynają mieć uzasadnioną obawę, że nie będą żyły tak dobrze jak ich rodzice. A najpewniej będą miały znacznie gorzej - mówi w wywiadzie dla DGP Marek Belka.10 czerwca kończy się jego kadencja prezesa NBP.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (30)

  • Miś Coralgol(2016-06-10 10:22) Zgłoś naruszenie 267

    Droga Belko -jestem mlody i mam doświadczenie zdobyte od rodziców którzy mnie zawsze uczulali na takie hieny jak Ci z PO. Wiem jedno żero podatków ,zero skladek na ZUS --no ewentualnie KRUS. Ja to wszystko mam w dupi.... bo i tak złodzieje tacy jak Oni to wszystkko roztrwonią na Maciu Piciu . Tusk miał jedną zalete ,pokazał wszyskim że w rzekomo demokratycznym państwie można robić przekręty i Nikt i Nic mu nie przeszkodzi.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • abcd(2016-06-10 10:19) Zgłoś naruszenie 133

    Dlatego, że Europa przyjmie miliony imigrantów islamskich bez kwalifikacji? To my już sami wiemy.

    Odpowiedz
  • dziadowizna(2016-06-10 10:05) Zgłoś naruszenie 73

    No jest dobrze , lepiej to już było , oby nie było gorzej .

    Odpowiedz
  • grabi(2016-06-10 09:55) Zgłoś naruszenie 1421

    super wywiad, szacunek dla P. Belki

    Odpowiedz
  • www24(2016-06-10 09:49) Zgłoś naruszenie 264

    Rozumiem, że Pana nieruchomości sa Pańską własnością przed 1995r.

    Odpowiedz
  • sdsd(2016-06-10 09:46) Zgłoś naruszenie 424

    Panie Belka, nie miał Pan wpływu na nic w ostatnich kilkunastu latach ? Dziś Pan z Księżyca spadł ?

    Odpowiedz
  • realista(2016-06-10 09:42) Zgłoś naruszenie 1510

    G--NO PRAWDA!!!!!!!!!!!! Ja najlepsze swoje lata budowałem DOM i garaż a teraz choruję na kręgosłup i inne schorzenia. Młodzi obecnie zamiast pracować wolą leniuchować i oczywiście wczasy corocznie obowiązkowo!!??? Nie mówię że wszyscy!!

    Odpowiedz
  • Jaa(2016-06-10 09:24) Zgłoś naruszenie 382

    Jak to jest, że w Polsce płacimy bardzo niskie podatki a jednocześnie połowę roku pracujemy na same podatki i w zasadzie g. z tego mamy bo za wszystko i tak musimy później znowu zapłacić?

    Odpowiedz
  • czytelnik(2016-06-10 09:19) Zgłoś naruszenie 486

    jego potomni na pewno nie będą mieli źle

    Odpowiedz