statystyki

Nowe władze przyjęły kurs na integrację azotowej grupy

autor: Adam Sofuł13.04.2016, 07:43; Aktualizacja: 13.04.2016, 08:10
Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.

Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.źródło: Wikimedia Commons

Lokalne ambicje pójdą w odstawkę? Rynek byłby zainteresowany takim rozwojem wydarzeń, ale związkowcy są mocno zaniepokojeni.

Od deklaracji o konieczności głębszej integracji grupy rozpoczął swoje urzędowanie jej nowy prezes Mariusz Bober. – Przede wszystkim w grupie powinny zachodzić zjawiska konsolidacji, integracji w większym stopniu i szybciej, niż to się odbywało dotychczas – deklarował. Kolejnym krokiem w tym kierunku była swoista unia personalna – Bober stanął w ubiegłym tygodniu na czele Zakładów Azotowych Puławy. „Decyzja ta ma strategiczne znaczenie dla dalszego rozwoju całej Grupy Azoty. Puławy to największa spółka w grupie o kluczowym znaczeniu – dlatego powierzenie prezesowi całej Grupy Azoty zarządzania tą spółką przyczyni się do głębszej integracji na drodze do celu, jakim jest dalszy rozwój Grupy, zarówno na polskim, jak i europejskim rynku” – uzasadniono tę decyzję w oficjalnym komunikacie.


Pozostało jeszcze 77% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane