statystyki

Nowe władze przyjęły kurs na integrację azotowej grupy

autor: Adam Sofuł13.04.2016, 07:43; Aktualizacja: 13.04.2016, 08:10
Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.

Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.źródło: Wikimedia Commons

Lokalne ambicje pójdą w odstawkę? Rynek byłby zainteresowany takim rozwojem wydarzeń, ale związkowcy są mocno zaniepokojeni.

Od deklaracji o konieczności głębszej integracji grupy rozpoczął swoje urzędowanie jej nowy prezes Mariusz Bober. – Przede wszystkim w grupie powinny zachodzić zjawiska konsolidacji, integracji w większym stopniu i szybciej, niż to się odbywało dotychczas – deklarował. Kolejnym krokiem w tym kierunku była swoista unia personalna – Bober stanął w ubiegłym tygodniu na czele Zakładów Azotowych Puławy. „Decyzja ta ma strategiczne znaczenie dla dalszego rozwoju całej Grupy Azoty. Puławy to największa spółka w grupie o kluczowym znaczeniu – dlatego powierzenie prezesowi całej Grupy Azoty zarządzania tą spółką przyczyni się do głębszej integracji na drodze do celu, jakim jest dalszy rozwój Grupy, zarówno na polskim, jak i europejskim rynku” – uzasadniono tę decyzję w oficjalnym komunikacie.


Pozostało 77% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane