ACTA ukryte w Komisji Europejskiej: Bruksela chce po cichu ocenzurować internet?

autor: Piotr Dziubak03.06.2015, 07:53; Aktualizacja: 03.06.2015, 09:09
komputer-haker-internet

KE pracuje nad ograniczeniem swobody w sieci od 2007 rokuźródło: ShutterStock

Bruksela po cichu chce wprowadzić rozwiązania cenzurujące internet. – Jego dostawcy mogą zamienić się w sędziów i policjantów zajmujących się naruszeniami praw autorskich – przestrzegają eksperci.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • joker(2015-06-05 13:00) Zgłoś naruszenie 00

    Jestem przeciw złodziejstwu, ale boję się że hasło walki z nim jest tylko pretekstem do wprowadzenia cenzury. Wszyscy chcą naszego dobra. Nie dajmy go sobie odebrać.

    Odpowiedz
  • TOTALITARNY UNIJNY BURDEL ROZWALIMY (UJ)(2015-06-05 08:15) Zgłoś naruszenie 00

    Europa to nie unia ale kontynent z suwerennymi karajmi,nie mylic z unijnym burdelem !
    POtwor o nazwie "unia europejska" to gniazdo,do ktorego wpycha sie euroniewolnikow na POzarcie.
    EU to totalitarny unijny burdel,ktory ma tylko propagande oglupiania euroniewolnikow,drukuje szmaty o nazwie 'euro" bez pokrycia ! To POtwor niszczacy suwerenne kraje kontynentu Europa,knujacy w poszczegolnych krajach tzw. "europejczykow" ,czyli beznarodowych oblakanych psow,ktorych PO wynarodoweniu mozna kopac w d..e ,a po wykorzystaniu zabijac !
    "EU" to gniazdo,w ktorym beda walczyc o zycie bite naiwne piskleta ,a miedzynarodowka bandytow bedzie robila wlasne majatki ! Jak trzeba byc wyjatkowym zeszmacialym karlem,zeby dobrowolnie oddawac suwerennosc wlasnego kraju za niewolnictwo w totalitarnym unijny burdelu !

    Odpowiedz
  • Jo(2015-06-04 17:53) Zgłoś naruszenie 00

    ******** mnie reklamy.

    Odpowiedz
  • OBYWATEL(2015-06-04 10:44) Zgłoś naruszenie 00

    AHA WRACA REZIM I DYKTATURA NO TO MAMY UNIE EUROPEJSKA KTORA CIAGLE STAWIA WARUNKI I RZADZI JAK LUKASZENKO SIEDZ CICHO I MILCZ ? TO NIE WROZY NIC DOBREGO ?

    Odpowiedz
  • Stefan F.(2015-06-04 10:06) Zgłoś naruszenie 00

    Ładny pasztet KE, nam szykuje , a tak ładnie opowiada o demokracji i wolność?

    Odpowiedz
  • pinokio(2015-06-04 09:24) Zgłoś naruszenie 00

    korea pln. bis.

    Odpowiedz
  • anpolade(2015-06-03 13:27) Zgłoś naruszenie 00

    Unia Europejska to nierządnica Europy.

    Odpowiedz