statystyki

Nowi właściciele TVN dla DGP: Zarząd stacji zostaje. Pracownicy też nie mają się czego obawiać

autor: Piotr Dziubak17.03.2015, 07:31; Aktualizacja: 17.03.2015, 08:39
siedziba TVN

Rozmówcy dostrzegają obszary, w których telewizja mogłaby się lepiej rozwijać np. kanały lifestyle’owe.źródło: PAP
autor zdjęcia: Jacek Turczyk

Jim Samples, prezes International Scripps Networks Interactive, i Joseph G. NeCastro, dyrektor ds. rozwoju grupy, zdradzają DGP plany dotyczące TVN

Co kupno stacji oznacza dla jej widzów, a co dla samej spółki?

Jim Samples: Kiedy zastanawialiśmy się nad możliwością nabycia telewizji, szukaliśmy stacji z sukcesem docierającej do widza. W przypadku TVN ta strategia docierania do widza jest bardzo obiecująca. Mogą więc oni oczekiwać kontynuacji takiej oferty programowej, jaką TVN proponuje dziś. TVN radzi sobie świetnie, jeśli chodzi o programy informacyjne i rozrywkowe. W kwestii oferty lifestyle’owej zaproponujemy pewne rozwiązania, które zostaną przygotowane pod kątem rynku.

Jeśli chodzi o spółkę, to posiada bardzo dobry, silny i doświadczony zarząd, który pozostanie. Pracownicy dowiadują się jedynie, że przychodzi długoterminowy inwestor, który przejmuje kontrolny pakiet akcji. Nic więcej się nie zmienia. Powinni oczekiwać, że będą funkcjonować w tym samym środowisku.

Joseph G. NeCasto: Istotne jest to, że po kilku latach niepewności, kto będzie nowym właścicielem, spółka otrzyma wsparcie i znajdzie się teraz w okresie stabilizacji.


Pozostało jeszcze 75% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Komentarze (1)

  • bb1313(2015-06-25 17:40) Zgłoś naruszenie 00

    Na przestrzeni ostatnich 18-stu m-cy czyli od czasu jak komornik ściągnął z mojego konta 1700 zł przeczytałam na wszelakich stronach setki przeróżnej treści komentarzy na temat abonamentu RTV i co i wielkie nic , zero jakiegokolwiek skutku!!! W dalszym ciągu te niemoty z ul. Wiejskiej nie są w stanie uchwalić konkretnej ustawy o abonamencie RTV , albo likwidujemy albo płacą wszyscy !!!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane