statystyki

Nowi właściciele TVN dla DGP: Zarząd stacji zostaje. Pracownicy też nie mają się czego obawiać

autor: Piotr Dziubak17.03.2015, 07:31; Aktualizacja: 17.03.2015, 08:39
siedziba TVN

Rozmówcy dostrzegają obszary, w których telewizja mogłaby się lepiej rozwijać np. kanały lifestyle’owe.źródło: PAP
autor zdjęcia: Jacek Turczyk

Jim Samples, prezes International Scripps Networks Interactive, i Joseph G. NeCastro, dyrektor ds. rozwoju grupy, zdradzają DGP plany dotyczące TVN

Co kupno stacji oznacza dla jej widzów, a co dla samej spółki?

Jim Samples: Kiedy zastanawialiśmy się nad możliwością nabycia telewizji, szukaliśmy stacji z sukcesem docierającej do widza. W przypadku TVN ta strategia docierania do widza jest bardzo obiecująca. Mogą więc oni oczekiwać kontynuacji takiej oferty programowej, jaką TVN proponuje dziś. TVN radzi sobie świetnie, jeśli chodzi o programy informacyjne i rozrywkowe. W kwestii oferty lifestyle’owej zaproponujemy pewne rozwiązania, które zostaną przygotowane pod kątem rynku.

Jeśli chodzi o spółkę, to posiada bardzo dobry, silny i doświadczony zarząd, który pozostanie. Pracownicy dowiadują się jedynie, że przychodzi długoterminowy inwestor, który przejmuje kontrolny pakiet akcji. Nic więcej się nie zmienia. Powinni oczekiwać, że będą funkcjonować w tym samym środowisku.

Joseph G. NeCasto: Istotne jest to, że po kilku latach niepewności, kto będzie nowym właścicielem, spółka otrzyma wsparcie i znajdzie się teraz w okresie stabilizacji.


Pozostało 75% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Komentarze (1)

  • bb1313(2015-06-25 17:40) Zgłoś naruszenie 00

    Na przestrzeni ostatnich 18-stu m-cy czyli od czasu jak komornik ściągnął z mojego konta 1700 zł przeczytałam na wszelakich stronach setki przeróżnej treści komentarzy na temat abonamentu RTV i co i wielkie nic , zero jakiegokolwiek skutku!!! W dalszym ciągu te niemoty z ul. Wiejskiej nie są w stanie uchwalić konkretnej ustawy o abonamencie RTV , albo likwidujemy albo płacą wszyscy !!!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane