Polski Holding Obronny sprzeda kilka spółek, szuka oszczędności

25.06.2013, 12:41; Aktualizacja: 25.06.2013, 13:46
PHO liczy na wzrost sprzedaży eksportowej - w 2013 r. będzie to ok. 600 mln zł, ale docelowo chce za granicę sprzedawać za ponad 1 mld zł.

PHO liczy na wzrost sprzedaży eksportowej - w 2013 r. będzie to ok. 600 mln zł, ale docelowo chce za granicę sprzedawać za ponad 1 mld zł.źródło: ShutterStock

Polski Holding Obronny chce zwiększyć eksport broni i wyposażenia dla wojska do ponad 1 mld zł rocznie, poinformował agencję ISBnews prezes Krzysztof Krystowski. Wobec trudnej sytuacji gospodarczej, holding spodziewa się lekkiego pogorszenia wyników w 2013 r. i wdraża program restrukturyzacji, zakładający uzyskanie 400 mln zł oszczędności w ciągu 5 lat.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:ISBnews
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (3)

 • Stefan Sulikowski(2013-06-26 06:45) Zgłoś naruszenie 00

  No i mleko się wylało – ja z uporem maniaka trzymam kciuki za powodzenie dążeń Pana Krystowskiego i przebranej Bumarowsiej w PHO panienki. Wydaje się, że limit bumarowskich cudów mamy wyczerpany i same słowa i życzenia nie robią już wrażenia co pozwolą zdrowo z pełnym rozsądkiem spojrzeć decydentom na temat wnoszenia Wojskowych Przedsiębiorstw Remontowo Produkcyjnych czy Stalowej Woli… chyba że w celu sprzedaży? Wielu śledzących temat ma nadzieję, że główny archeolog -lobbysta pompujący do Bumaru marnotrawioną budżetową kasę Pan Budzanowski wraz z kolesiami zostanie z tego rozliczony. Całość poczynań na stronie internetowej Komitetu po wpisaniu w Google WPRP. Stefan Sulikowski

  Odpowiedz
 • ryś(2013-06-28 08:05) Zgłoś naruszenie 00

  Energię to ty sobie w dupę wsadź, będzie ci przyjemniej! Tu potrzebne są pieniądze, nowe technologie i zamówienia wojskowe oraz zamówienia wojskowe!

  Odpowiedz
 • Gość(2013-06-26 09:40) Zgłoś naruszenie 00

  Odkąd pamiętam przez tyle lat Bumar się restrukturyzował i się nie poprawiło a teraz zmienił nazwę na PHO znów się restrukturyzuje. W tej firmie potrzebny jest Zarząd z energią i wizją działania w tych co rządzą to ja nie wierzę.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane