Właściciel marki Heyah, T-Mobile, zaprezentował nowa ofertę no limit. Jest to odpowiedź na wcześniejsze trzęsienie ziemi na rynku za sprawa Nju.mobile. Czy nowa Heyah jest w stanie wygrać z propozycją Orange czy Play? Zobaczmy.

Heyah 15 maja br. wprowadza pierwszą w swojej historii ofertę abonamentową i to od razu w amerykańskim stylu. W heyah non stop rozmawiasz, SMS-ujesz ze wszystkimi sieciami w kraju bez końca i łączysz się z Internetem w umowie bez ograniczeń. Jeżeli potrzebujesz telefonu w dowolnym momencie możesz go dokupić na raty.

Tak jak u poprzedników cena za rozmowy jest na podobnym poziomie. Rozmowy no limit do wszystkich sieci w kraju kosztują 29 zł miesięcznie. SMS-y w kraju także bez limitu za 9 zł miesięcznie. Dodatkowo bezpieczny Internet Heyah 500 MB za 9 zł, za każde kolejne rozpoczęte 500 MB także 9 zł.

Nowa oferta Heyah / Media
Reklama
Heyah - Ceny telefonów / Media

Umowa oczywiście na czas nieokreślony, okres wypowiedzenia umowy 1 miesiąc. Transmisja danych 100 kB to cena 0,19 zł. SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych (jeśli nie aktywujesz pakietu nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci w Polsce to 0,09 zł.
Tanie nie są MMS-y. Do wszystkich sieci komórkowych kosztują 0,19 zł.

W ofercie heyah non stop klienci mogą również kupić telefon na raty w dowolnym momencie, w tym przypadku warunki korzystania z usług telekomunikacyjnych opisane powyżej pozostają bez zmian. Klient kupując odpowiedni dla siebie telefon wybiera jedynie wartość raty odpowiadającej temu modelowi oraz czas, przez który będzie je spłacał. Dostępne będą trzy różne wartości rat, 60, 40 oraz 30 złotych, które klient będzie spłacał przez odpowiednio 6, 12 lub 24 miesiące. Lista dostępnych w ofercie heyah non stop modeli telefonów jest załączona w poniższej tabeli.