ObaMa także w T-Mobile?

autor: Tomasz Jurczak30.04.2013, 10:21; Aktualizacja: 23.07.2013, 13:38

Po dosyć sugestywnej reklamie Plusa gdzie tajemniczy gość stylizowany na prezydenta USA otrzymuje w jednej ofercie tablet i smartfon, z promocją staruje sieć T-Mobile.  Tym razem dwa tablety za złotówkę w jednej ofercie.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (1)

 • Poszkodowany klient(2013-05-01 08:09) Zgłoś naruszenie 00

  Dlaczego nikt nie chce się zając nieupoważnioną i nieuprawnioną działalnością bankową firmy T Mobile i podobnych. Rozliczają Oni bez zgody klienta z jego konta rzekome zobowiązania wobec firm trzecich nie pośredniczących w usługach telekomunikacyjnych.
  To co się dzieje nie interesuje UKE czy Nadzoru Bankowego a oszuści w Polsce grasują i przy pomocy firm telekomunikacyjnych bez zgody klientów wprowadzając Ich w błąd harcują.
  Amber Gold ,Sawicka ,kociołek , Marszałek ,Prezesi Bankrutujących firm no i firmy zarejestrowane w Panamie mogą kraść .oszukiwać ,grabić bo w Polsce jest za dużo instytucji kontrolnych gdzie jedna spycha na drugą robotę !


  T Mobile -Ta Firma nigdy nie dostała od klientów upoważnienia do prowadzenia rachunku rozliczeniowego na zasadach bankowych i regulowania bez Ich zgody rachunków za rzekome zobowiązania i wierzytelności które przesyła Wam na terenie RP jakakolwiek firma zewnętrzna z poleceniem obciążania Waszego salda ze środków zgromadzonych na Waszym rachunku w T Mobile.

  Po prostu T Mobile nie ma prawa dysponować pieniędzmi klientów bez Ich zgody i realizować zobowiązania wobec firm trzecich nawet wówczas gdyby były one faktyczne takie wierzytelności wykazywały.
  T Mobile prowadzi działalności bankowej i nie posiada takich uprawnień. Rzekomy kod PIN wygenerowany od firmy trzeciej do niczego T Mobile nie upoważnia tym bardziej że nie został aktywowany ze strony logowania do sytemu gdzie należy podać specjalny kod otrzymany z atrybutem „BOU jednorazowe hasło dla numeru” jako wysyłany jednorazowo przy żądaniu przez użytkownika dostępu do wspomnianej T Mobile strony jako strony klienta.

  Wyjaśniam ,że każda firma ,nawet trzecia ma prawo wnosić roszczenie o zapłatę (jeżeli to nie jest wyłudzenie) lecz firma taka jak Wy nie ma prawa regulowania w moim imieniu tej kwoty. Takie kwoty zgodzie z ustawą o działalności bankowej na zlecenie klienta może regulować tylko bank.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane