Po dosyć sugestywnej reklamie Plusa gdzie tajemniczy gość stylizowany na prezydenta USA otrzymuje w jednej ofercie tablet i smartfon, z promocją staruje sieć T-Mobile. Tym razem dwa tablety za złotówkę w jednej ofercie.

Od dziś -Mobile wprowadza nową ofertę tabletową dla aktualnych i nowych klientów. Propozycja ta daje możliwość otrzymania 2 nowoczesnych tabletów oraz bezprzewodowego Internetu blueconnect.

Boom tabletowy trwa w najlepsze, a sieci prześcigają się rozdawaniu nowoczesnego sprzętu. W dniu 30 kwietnia startuje tabletowa oferta, w ramach której za symboliczną złotówkę dostępne są dwa tablety Prestigo wraz z futerałami i mobilnym routerem ZTE MF 60.

Abonent otrzymuje jedną kartę SIM, zatem wszystkie wymienione urządzenia obejmuje tylko jedna umowa z operatorem na okres 36 miesięcy. Opłata abonamentowa to 59,90 złotych miesięcznie, a dla tych, którzy są już klientami T-Mobile, w ramach promocji Super Zestaw - 49,90 złotych. Tablety na start kosztują symboliczną złotówkę.

Oferta z dwoma tabletami przewiduje 10 GB limitu danych, co powinno pokryć zapotrzebowanie obydwu tabletów, a nawet wystarczy na podłączenie do sieci innych urządzeń, w których przyda się mobilny Internet.