Szefowie platformy nC+ zaczynają bardzo ostro reagować na potężny bałagan wywołany nową oferta platformy. Jak podaje spółka w komunikacie, z firmą rozstaje się w trybie natychmiastowym wiceprezes zarządu Beata Mońka, odpowiedzialna za rozwój biznesu i komunikację.

Decyzja jest efektem różnicy zdań na temat przyjętej strategii firmy oraz jej komunikacji – czytamy w komunikacie.

Beata Mońka pracowała w Cyfrze+ od 2011 roku. Od maja pełniła funkcję prezesa zarządu i dyrektora generalnego Canal+ Cyfrowy, operatora platformy cyfrowej Cyfra+. Po połączeniu z platformą N objęła stanowisko wiceprezesa zarządu ds. Business Affairs, Communication & Branding w nowo utworzonej platformie NC+ - czytamy na gazeta.pl.

Tymczasem UOKiK nie wyklucza postępowania administracyjnego w sprawie działań nC+. Chodzi o kontrowersyjne zapisy w listach i propozycjach ofert, które od kilku dni otrzymują abonenci Cyfry+ oraz n-ki. Decyzja w sprawie interwencji może zapaść już w przyszłym tygodniu.

Przypomnijmy, że od kilku dni abonenci dwóch połączonych platform cyfrowych (Cyfry+ i n-ki) otrzymują od nC+ listy z propozycją nowej oferty operatora. Zgodnie z treścią listu, brak wypowiedzenia umowy do 19 kwietnia ma skutkować automatycznym przyjęciem nowej umowy. W dołączonej do listu ofercie znajduje się również informacja o tym, że nowa oferta będzie obowiązywać abonenta przez okres 18 miesięcy.