Bezrobocie gwałtownie wzrosło. GUS podał najnowsze dane

25.02.2013, 10:00; Aktualizacja: 25.02.2013, 10:21

Stopa bezrobocia zarejestrowanego wyniosła na koniec stycznia 2013 roku 14,2 proc. wobec 13,4 proc.miesiąc wcześniej, podał Główny Urząd Statystyczny (GUS).

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:ISBnews
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • Panowie, policzmy głosy.(2013-02-25 12:28) Zgłoś naruszenie 00

    Sprzedaż detaliczna w styczniu spadła miesiąc do miesiąca o 20,6 proc. - podał GUS.- zmienić prezesa !

    Odpowiedz
  • jerzy7731(2013-02-25 13:14) Zgłoś naruszenie 00

    Uwaga:
    Sposób prezentacji danych GUS ( przemilczenia, nie precyzyjne, nie jasne podawanie oczywistych danych ) w mediach dobitnie świadczy, że w styczniu zarejestrowano wielkości ekonomiczne mówiące, że w kraju mamy do czynienia z totalną zapaścią ekonomiczną państwa.

    Wadze już o tym wiedzą i próbują ukryć tę oczywistą prawdę, którą praktycznie każdy odczuwa na co dzień!?

    Odpowiedz
  • xxx(2013-02-25 15:54) Zgłoś naruszenie 00

    244 tysiace nowych bezrobotnych na koniec grudnia, plus 317 tys nowych bezrobotnych na koniec grodnia, wychodzi jasno,ze ponad 250 tysięcy nowych bezrobotnych pojawiło si eod końca grudnia, plus ci zwalniani w lytum, w sumie mzna przyjać ,ze przybyło nam do końca lutego ok 800 tys bezrobotnych, czyli zbizamy sie do magicznehj granicy 3 milionów osób bez pracy, za kilka miesiecy może to być liczba 4 milionów osób bez robotnych, plus ci, którzy wyjechali.

    Odpowiedz
  • Leo(2013-02-25 18:48) Zgłoś naruszenie 00

    Lemingi na tym nie znają się. Kochają Tuska i reszta ich nic nie obchodzi. A jak by co, to i tak przez Kaczyńskiego.

    Odpowiedz
  • Seer(2013-02-25 20:07) Zgłoś naruszenie 00

    TAKA PO LSKA JEST FAJNA !!!

    Odpowiedz
  • kiki(2013-02-25 21:13) Zgłoś naruszenie 00

    PO matołów, ci za to u nas dostatek.

    Odpowiedz
  • HaHa(2013-02-26 07:03) Zgłoś naruszenie 00

    A Tusk gada, że bezrobocie spada...

    Odpowiedz