Komorowski: W 2015 r. polska gospodarka zdolna do wejścia do strefy euro

19.11.2012, 21:44; Aktualizacja: 19.11.2012, 21:53
Bronisław Komorowski

Bronisław Komorowskiźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Michele Tantussi

Prezydent Bronisław Komorowski jest przekonany, że polska gospodarka w 2015 r. uzyska zdolność do wejścia do strefy euro. Prezydenta mówił o tym na spotkaniu ze studentami w Neapolu, w którym uczestniczyli też prezydenci Włoch i Niemiec Giorgio Napolitano i Joachim Gauck.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (11)

  • Zdiw(2012-11-20 19:01) Zgłoś naruszenie 00

    A polska średnia emerytura 350 Euro ? Jak w Grecji najniższa 600 po obniżkach!.
    To ładna perspektywa nam się szykuje!

    Odpowiedz
  • Jedna. wielka. sciema(2012-11-20 10:27) Zgłoś naruszenie 00

    Co ty wiesz człowieku o gospodarce ?

    A JEŻELI CHODZI O DŁUG to przyrasta rocznie o ok . 100 miliardów rocznie .
    Dług publiczny Polski wynosi... 1 BILIOM 048 MILIARDÓW zł / pewno juz urósł/ ZA zegardlugu . pl

    kOMU TE BAJKI ?

    Odpowiedz
  • z(2012-11-20 10:06) Zgłoś naruszenie 00

    Komorowski - Tylko 17 % jest za wejściem RP do strefy kryzysu.

    Odpowiedz
  • polka(2012-11-20 08:01) Zgłoś naruszenie 00

    ale ja nie chcę do strefy euro panie prezydencie!!!z czym? żeby ceny było jak na zachodzie a pensje 1/3 z tego co ma zachód ... nie, dziękuję.

    Odpowiedz
  • eee(2012-11-20 07:15) Zgłoś naruszenie 00

    z nami czy nie będzie UE i euro. Jak wybiorą prezydenta UE to wtedy się zacznie...

    Odpowiedz
  • Ha, ha ,ha(2012-11-20 04:09) Zgłoś naruszenie 00

    ha,ha,ha,ha,ha,ha,, hi,hi,hi,hiha,ha,ha,ha,ha,ha,, hi,hi,hi,hiha,ha,ha,ha,ha,ha,, hi,hi,hi,hiha,ha,ha,ha,ha,ha,, hi,hi,hi,hiha,ha,ha,ha,ha,ha,, hi,hi,hi,hiha,ha,ha,ha,ha,ha,, hiha,ha,ha,ha,ha,ha,, hi,hi,hi,hiha,ha,ha,ha,ha,ha,, hi,hi,hi,hiha,ha,ha,ha,ha,ha,, hi,hi,hi,hiha,ha,ha,ha,ha,ha,, hi,hi,hi,hiha,ha,ha,ha,ha,ha,, hi,hi,hi,hiha,ha,ha,ha,ha,ha,, hi,hi,hi,hi,hi,hi,hi !!!

    Odpowiedz
  • fenomen(2012-11-20 01:47) Zgłoś naruszenie 00

    w 2015 NIE BEDZIE JUZ EURO - obudźcie sie ludziska

    Odpowiedz
  • julek(2012-11-19 22:51) Zgłoś naruszenie 00

    Oj, bedziemy plakac, KRWAWYMI LZAMI!

    Odpowiedz
  • do Fix(2012-11-19 22:50) Zgłoś naruszenie 00

    i bardzo dobrze ze tak zrobil - po 1. o wiele wieksza ochrone mamy z Konstytucji, po 2. przyjecie tego spowodowalo by masowe wnioski niemców i zydów o zwrot majatku i ziemi, przed czym nie byloby ochrony. Zreszta chca to przyjac, jak bedzie porzadek w ksiegach, ale jak zwykle u tych farbowanych ynteligentów jeszcze (2 kadencja) nie zdazyli... Fajnie bedzie jak cie domek niemra zabierze nie...? Oj ten zly Kaczynski!
    PS. Osobiscie K tez nie lubie!

    Odpowiedz
  • do 1(2012-11-19 22:24) Zgłoś naruszenie 00

    Spadaj ... z zafajdaną propagandą .

    Odpowiedz
  • Fix(2012-11-19 22:16) Zgłoś naruszenie 00

    Najpierw jednak trzeba naprawić to co zostało wcześniej spieprzone.
    Przypomnę, że 4 października 2007 rząd Jarosława Kaczyńskiego zdecydował, iż polscy obywatele nie będą podlegać ochronie zagwarantowanej w Karcie Praw Podstawowych tak jak obywatele pozostałych krajów członkowskich Unii Europejskiej.

    Odpowiedz