Tusk ogłosił cele koalicji do końca rządu. Zobacz, ile to będzie kosztowało

autor: Maciej Szczepaniuk, Grzegorz Osiecki, Tomasz Żółciak15.10.2012, 06:47; Aktualizacja: 15.10.2012, 12:43
Struktura programu Inwestycje Polskie

Struktura programu Inwestycje Polskieźródło: DGP

Wzrost gospodarczy i demografia to według Donalda Tuska najważniejsze cele koalicji. Państwo ma powołać spółkę inwestycyjną, wdrożyć system gwarancji dla małych i średnich firm, wydłużyć urlopy macierzyńskie oraz zapewnić miejsca w żłobkach i przedszkolach dla wszystkich dzieci.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (3)

 • cd(2012-10-16 17:40) Zgłoś naruszenie 00

  O wydatki się nie martwcie, te pieniądze podobnie jak na Euro i Autostrady już zostały wydane.Teraz należy tylko czekać kto będzie wygrywał przetargi i ile zapłacą podwykonawcy. Szuler Służby milczą.

  Odpowiedz
 • Baju Baju.....(2012-10-15 10:47) Zgłoś naruszenie 00

  Jeszcze nie zlikwidował abonamentu RTV a
  już POlityczny złodziej zaplanował krematoria dla osób długoletnio dotychczasowo zatrudnionych w szkodliwych warunkach pracy.
  Tak spracowani robotnicy mieli często po kilka lat przepracowane nadgodzin w czasie ponad ustawowym w dekadach lat 80,90,2000! w tych warunkach gdyż byli zwyczajnie wykorzystywani przez państwo ..
  Ludzie Ci jak łatwo się domyśleć borykają się już często z problemami zdrowotnymi lecz w obecnym systemie emerytalnym szans na otrzymanie wczesnej emerytury też mają . "Przedawnienie deliktowe "wobec byłych pracodawców wynagradzać miała poprzednia ustawa emerytalna.
  Jeżeli zważycie państwo,że :
  "Przeciwwskazanie lekarskie do wykonywania choćby jednego obowiązku należącego do czynności na zajmowanym stanowisku pracy uzasadnia wypowiedzenie umowy o prace -wyrok Sądu Najwyższego z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 " - pracodawcom już często tacy wyeksploatowani pracownicy nie są potrzebni więc co rząd Donalda Tuska zamierza z Nimi zrobić - ??? zamierza uruchomić krematoria?

  Ludzie Ci po 25-30 latach pracy patrzą z rozpatrzą na swoją przyszłość.
  Dr. Donald Mengele Ich uzdrowił na siłę -albo zdrowie albo bruk i brak środków do życia.
  Doprowadzono do kompletnego absurdu w którym miss FEDAK jako kobieta ma prawo odejść na emeryturę w wieku (60) ((choć prace o prawdziwych warunkach szkodliwych i niebezpiecznych zna tylko z Internetu)--niż ludzie którzy od lat 80 są zatrudnieni na stanowiskach remontowych i eksploatacyjnych przy blokach energetycznych w warunkach dotychczasowo uznawanych za szkodliwe i niebezpieczne .

  Odpowiedz
 • Jaśko Rouch(2012-10-15 09:40) Zgłoś naruszenie 00

  Więc choć, pomaluj mój świat...

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane