Polska przeciwko unijnym standardom wydobycia gazu łupkowego

autor: T.B.05.10.2011, 12:05; Aktualizacja: 05.10.2011, 12:18

Jeszcze przed objęciem Prezydencji w Unii Europejskiej, Polska zabiegała o to, aby gazu łupkowy stał się „wspólnym europejskim projektem”. Ale obecnie najwyraźniej opowiada się przeciwko kreśleniu planów rozwoju tego przemysłu przez Brukselę – pisze unijny portal EurActive.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (6)

 • jer.(2011-10-12 04:53) Zgłoś naruszenie 00

  No i CENZURUJECIE "zwykłych" ludzi - zaniepokojonych konsekwencjami wydobywania gazu czyli Nieodwracalnymo Skazeniami polskiej ziemi i wód. Zastanówcie sie, co robicie! Myślcie, a nie tylko uprawiajcie ogólnonarodową Gaz-Onanię. Bo przyjdzie Godzina Prawdy i wyjdziecie nie tylko na glupków, ale i W s p ó l n i k ó w . w USA - j u ż sie mówi o Gas- Gate. Co odwazniejsi komentatorzy - Decyzję Busha (Juniora) z 2005r.. zezwalającą w Poprawce do Ustawy o Ochronoe Wód "... Firmom wydobywającym gaz - na wprowadzanie - n i e z a t w i e r d z o n y c h substancji chemicznych - b e z p o ś r e d n i o - i w pobliże wód gruntowych" - nazywają powoli - l u d o b ó j s t w e m ...

  Odpowiedz
 • Polak- Indianin(2011-10-12 04:38) Zgłoś naruszenie 00

  Polska wg radosnych POhukiwań , ale i PO-PIS -kiwań (tak, tak tu POzyteczny Idiotyzm - rozlozyl sie po równo, tyle, że PO - robi to pewnie za kase, a PIS - z głupoty) -Polska ma być Centrum Wydobycia Gazu z Głupków!!
  Po prostu wlasnie, TU, w Europie śr-wsch., Amerykanie znależli wystarczające złoża Korupcji i Głupoty, by zainstalowac ową bandycką, zbrodniczą eksploatację.
  Bedziemy INDIANAMI EUROPY, a Polska - Jednym Wielkim Rezerwatem Skażonej Ziemi, Zatrutej Wody i Powolnej Śmierci

  Odpowiedz
 • Autor(2011-10-07 21:47) Zgłoś naruszenie 00

  Czy tutaj tylko lobbyści się wypowiadają?
  "Polska należy do tych krajów Europy, w których o gazie łupkowym mówi się z dużą nadzieją i entuzjazmem." TYPOWYM DLA NĘDZARZY CZEKAJĄCYCH NA MANNĘ Z NIEBA... bo tak łatwiej, niż zakasać rękawy do roboty.
  Ta... jak najmniej regulacji - a będziemy mieli TAKI PIĘKNY KRYZYS, jaki Stanom zafundowały amerykańskie banki, które zażarcie walczyły by mieć JAK NAJMNIEJ REGULACJI.
  Jednego jesteśmy pewni - ci za wydobyciem niezleżnie od wpływu na skażenie naszego otocznia i wody, to ludzie tak naprawdę nie kochający własnych dzieci... ani nikogo innego. Smutny ten wasz żywot...

  Odpowiedz
 • Gość(2011-10-06 11:33) Zgłoś naruszenie 00

  Gazprom robi swoje.

  Odpowiedz
 • tik(2011-10-05 16:10) Zgłoś naruszenie 00

  I głupkowata UE...

  Odpowiedz
 • zaba(2011-10-05 13:31) Zgłoś naruszenie 00

  przeciwnik to utajony gasprom

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane