Jedna akcja JSW będzie kosztowała 146 zł

autor: Kp, Krzysztof Pączkowski14.06.2011, 03:00; Aktualizacja: 14.06.2011, 07:46

Maksymalnie 146 zŁ będzie kosztować w ofercie publicznej jedna akcja Jastrzębskiej Spółki Węglowej. To o 10 zł mniej, niż wskazywały piątkowe – nieoficjalne – doniesienia mediów powołujące się na źródła zbliżone do Skarbu Państwa

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

 • POdziękowania dla Rządu Donalda Tuska i...........(2011-06-14 09:19) Zgłoś naruszenie 00

  ...my byli górnicy po 5- letnim super urlopie ,przesyłamy najserdeczniejsze podziękowania Donaldowi Tuskowi i Rządowi RP,Społeczeństwu oraz Panu obecnemu EUROOSŁOWI Jerzemu Buzkowi i Jego byłym Ministrom za zafundowanie Nam na koszt społeczeństwa tych jakże wspaniałych urlopów niespotykanych w całej historii społeczeństw i następnie po tych urlopach bardzo wczesnych ,wysokich emerytur udzielanych Nam górnikom - bez względu na ilość zjazdów pod ziemie.

  Podczas tych urlopów na koszt społeczeństwa zafundował Nam prawo do ,14-pensji,13-pensji, dep. węgl, Barbórki ,świadczeń socjalnych z prawem do wczasów dla całej rodzinny no i oczywiście stawek za dniówki urlopowe ,jak i zaliczalność tego urlopu do normalnego zatrudnienia liczonego do emerytury górniczej .

  Chłopcy za wojsko nawet tak dobrze nie mieli liczonych lat do emerytury.
  Geniusz nie Premier!

  Naprawdę dziękujemy Panu ,obecnemu Europosłowi za ten ówczesny dar na koszt społeczeństwa polskiego .Dziękujemy WAM -społeczeństwo ! za to ,ze zgadzasz się na wydłużenie wieku emerytalnego aby na Nas pracować. !!!

  I to wszystko dzięki Jurkowi i to dzięki temu habilitowanemu Liberałowi.

  Mamy nadzieje że podczas swojej owocnej pracy w Europarlamencie załatwi wszystkim Polakom takie super wczasy !!jakich my doświadczyliśmy i emerytur jakich doświadczamy.- Jeszcze raz Jurek -nasz najlepszy przyjacielu -dziękujemy Ci za uradowanie Nam życia.

  Telegram z ostatniej chwilki : W związku z prywatyzacją JSW spodziewamy się kasy za przysługujące Nam akcje . W końcu kiedyś byliśmy także zatrudnieni w górnictwie

  Odpowiedz
 • Polityka Tuska(2011-06-14 11:17) Zgłoś naruszenie 00

  To jest okradanie Narodu i przeznaczanie pieniędzy na bieżące wydatki. Naród - górnicy, pracownicy nie mają prawa do własności prywatnej za Tuska. Lepiej sprzedać szulerom i aferzystom.
  Co mamy z dotychczasowych sprzedaży Majątku Narodowego? Sprzedaliśmy już niemało. Uwłaszcza się tylko nowa nomenklatura liberalna.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane