W leasingu można szybko i na korzystnych warunkach nabyć chociażby komputer, specjalistyczny sprzęt medyczny, a nawet karetkę.

Fach w ręku

Jeśli jesteś lekarzem lub prawnikiem, masz fach w ręku i głowę pełną pomysłów, ale ograniczone możliwości finansowe nie pozwalają ci na ich realizację, warto w takiej sytuacji pomyśleć o leasingu. Z tej formy finansowania inwestycji korzysta coraz więcej radców prawnych, adwokatów i notariuszy, a specjalistyczny sprzęt medyczny sfinansowany w ramach umowy leasingowej to olbrzymia część wyposażenia niejednej przychodni, prywatnej placówki medycznej lub weterynaryjnej, apteki czy szpitala.

W Bankowym Funduszu Leasingowym (BFL), który jest częścią Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego, zarówno branża medyczna, jak i prawnicza mogą sfinansować swoje podstawowe inwestycje już na początku prowadzenia działalności gospodarczej. Dodatkowym atutem przy wyborze Bankowego Funduszu Leasingowego jako finansującego przedmiot leasingu są niskie opłaty wstępne (inaczej rzecz ujmując, udział własny klienta). Niska opłata wstępna daje możliwość korzystania z przedmiotu leasingu i generowania przychodów bez angażowania funduszy własnych na początku inwestycji. Decyzja o udzieleniu leasingu jest podejmowana maksymalnie w ciągu dwóch dni.

W BFL możesz uzyskać korzystne warunki leasingu nie tylko przy wyposażeniu gabinetów i aptek czy kancelarii, lecz także pojazdów, sprzętu optycznego i laboratoryjnego, ultrasonografów, rentgenów, autoklawów, aparatów EEG, KTG, EKG, USG i unitów stomatologicznych.

Uproszczone procedury

Prawnicy i lekarze mogą liczyć na maksymalnie uproszczone procedury. Jedynymi wymaganymi dokumentami będą tu wniosek o zawarcie umowy oraz oświadczenie o dochodach. Opłata wstępna jest uzależniona od przedmiotu leasingu oraz długości okresu umowy, a jej poziom indywidualnie może ulec obniżeniu nawet do 0 proc.

Bankowy Fundusz Leasingowy oferuje różne rodzaje leasingu. Przedsiębiorca może dopasować rodzaj leasingu do specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej, a także innych szczególnych uwarunkowań.