Jeśli laptop na komunię, to tylko biały Apple

autor: Patrycja Otto15.04.2010, 03:00; Aktualizacja: 15.04.2010, 10:00

Biblia i medalik to prezenty komunijne, które odchodzą do lamusa. Zastępują je od dawna elektroniczne gadżety, takie jak konsole do gier, smartphony i oczywiście laptopy, a szczególnie biały laptop Apple. Tegorocznym hitem może być jednak buggy, pojazd terenowy o lekkiej konstrukcji.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (9)

  • krzys(2012-08-28 17:13) Zgłoś naruszenie 00

    hehe firma to nie wszystko. Wazne sa przeciez parametry. Ja bym patrzyl glownie na procesor i mozliwosci rozbudowy

    Odpowiedz
  • Marcin(2012-08-30 09:30) Zgłoś naruszenie 00

    Konkurencja nie śpi a nie każdy to fan jabłuszka. Mi podszedł u310 od lenovo wydajny z nowoczesnym procesorem i5 wydajny jak normalny duży laptop a do tego można zapomnieć o ładowaniu baterii 7h na długo wystarcza.

    Odpowiedz
  • ...(2010-04-16 08:18) Zgłoś naruszenie 00

    Zatracony wymiar duchowy - komercha na całego

    Odpowiedz
  • ela(2010-04-15 09:17) Zgłoś naruszenie 00

    GŁUPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC.

    Odpowiedz
  • Renta(2010-04-15 10:35) Zgłoś naruszenie 00

    Moja córka nie dostanie nic z tych wymienionych prezentów. Razem z innymi gośćmi postanowiliśmy zafundować jej naukę jazdy konnej i karnet na rok na jazdy. Córka kocha konie i od dawna prosiła o wykupienie nauki i jazd.
    3 lata temu syn wielki kibic Realu Madryt spędził 3 tygodnie na kolonii piłkarskiej właśnie w Madrycie.
    Samej z mężem nie było by nas stać spełnić marzeń dzieci. I myślę, że takie prezenty są bardziej wartościowe od jakiegoś iPoda czy Quada.

    Odpowiedz
  • alex(2010-04-15 21:25) Zgłoś naruszenie 00

    Mieszkam od wielu lat w USA i zawsze zadziwia mnie , jak w Polsce dzieci pierwszych, drugich klas szkoly podstawowej maja juz komorki. Pytanie po co takiemu dziecku komorka? Takze zauwazylam, ze prezenty na komunie sa za bardzo extrawaganckie, nie widze tutaj zadnych religijnych przezyc. Nawet przyjecia komunijne sa jak wesela, z orkiestra wlacznie. My Polacy bardzo lubimy sie popisywac, nawet kiedy to zupelnie nie jest potrzebne. Widze dzieci w Polsce , ktore maja wiecej niz dzieci tutaj , a tutaj jest o wiele taniej i spoleczenstwo jest bardziej zamozniejsze , mimo kryzysu. Ciekawa jestem , co zaoferujesz dziecku pozniej, ale i co takie dziecko moze zazadac w przyszlosci

    Odpowiedz
  • Patrick Otto(2010-04-20 07:10) Zgłoś naruszenie 00

    Byle NIE apple!

    1. Patrycja Otto z młó wie i rozumie technologie, i nie powinna pisać bzdur!
    2. Komputera nie dobiera sie do koloru majteczek Patrycji Otto!
    3. Apple przy Windows 7 i procesorach AMD ze swoim Inteem stał się juz bezużyteczny
    4. Biały będzie odbijał sie w ekranie i staje się nie czytelny!

    Odpowiedz
  • xyz(2010-04-20 15:23) Zgłoś naruszenie 00

    rodzice i chrzestni chyba na mózg padły żeby takiemu guwniarzowi kupować gadżety jak sam zarobi w przyszłości będzie umiał szanowac i doceni osobę ile takie cacko kosztuje,jak słysza ze jeszcze marudzi ,że nie taki, szlak mnie zalywo te komunijne wymogi bajtli ,nie które są takie przemądrzałe choby na emeryturze siedzieli...dobrze pisze 'don'...

    Odpowiedz
  • don(2010-04-15 08:23) Zgłoś naruszenie 00

    "Szacują", "około", "niektóre".

    Lubię Was Gazeto Prawna, ale nie popisaliście się tym razem. Czy naprawdę raport Neo24.pl i opinia jej dyrektora ds. sprzedaży jest wiążąca? Zrobiliście im niezłe publicity. Teraz, jak rozumiem, kupienie mp3 firmy Track, albo laptopa Acera to będzie faux pas i towarzyskie samobójstwo?

    Nie wszyscy w tym kraju mieszkają w ogrodzonych osiedlach domków jednorodzinnych i mogą utrzymywać się z samych tylko zysków kapitałowych. To co napisaliście wyżej to wizja jak w serialu na tvn-ie.

    Za chwilę siłą rozpędu wspomnicie o raporcie przygotowanym przez Ganta i Mercedesa odnośnie zbliżającego się sezonu ślubów, gdzie okaże się, że teraz trendem jest finansowanie młodej parze przez rodzinę i znajomych nowego mieszkania i samochodu, byle tylko nie koreańskiego lub czeskiego i najlepiej w kolorze białym, bo srebrny jest passe.

    PS. Wszystkie MacBooki są białe. Z wyjątkiem serii pro, ale te kosztują od 5k zł w górę.

    Odpowiedz