Tarcza antykryzysowa nabiera kształtu. Znamy szczegółowe rowiązania specustawy

autor: Bartek Godusławski22.03.2020, 09:36; Aktualizacja: 08.04.2020, 18:29
Konferencje prasowe organizowane w KPRM dotyczące działań rządu w związku z koronawirusem odbywają się bez stacjonarnego udziału mediów

Konferencje prasowe organizowane w KPRM dotyczące działań rządu w związku z koronawirusem odbywają się bez stacjonarnego udziału mediówźródło: PAP
autor zdjęcia: Paweł Supernak

Najważniejszych rozwiązania z projektów nowelizacji specustawy, do której dotarł DGP. Rozwiązania mają pomóc walczyć z ekonomicznymi skutkami epidemii koronawirusa

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (14)

  • edyykoooo(2020-03-22 12:46) Zgłoś naruszenie 406

    Epidemia oznacza poważny kryzys w gospodarce, nie będzie nas stać na utrzymanie rozrzutnego państwa. Roczny koszt 500 plus w przeliczeniu na jednego pracującego Polaka wynosi 2.5 tys. zł, na same przywileje emerytalne wydajemy 60 mld zł. Jeżeli programy socjalne nie zostaną szybko ograniczone to gospodarka padnie i uwstecznimy się do poziomu gospodarczego Afryki. Mądry pasożyt nie zabija swojego żywiciela ale jak widać w Polsce są ludzie którzy są gotowi zniszczyć własne państwo aby brać socjal 2 miesiące dłużej. Jak zniszczycie gospodarkę to możecie zapomnieć też o socjalu.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • qo(2020-03-22 10:50) Zgłoś naruszenie 183

    Jestem spokojny...formularz będzie miał 400 stron ....

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ?(2020-03-22 19:10) Zgłoś naruszenie 163

    ,,212 mld złotych, to propagandowe oszustwo. Liczba ta wzięła się głównie z dodawania do siebie odsuniętych w czasie płatności lub wykorzystania rezerw, które i tak były (takich jak Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych). " - reszta w Gazecie Wyborczej. Rząd bajki opowiada niczym T. Rydzyk - jak ludziom nie zabierze to bankrutom nie da. A sobie i ferajnie kościelnej i znajomym królika - to jak zapłaci?????

    Odpowiedz
  • xyz(2020-03-22 13:43) Zgłoś naruszenie 127

    Dzisiaj oglądałem program w TVN 24 z Panią Olejnik. Potok chamstwa, wścieklizny politycznej, czym gorzej tym lepiej w wykonaniu prowadzącej i tzw opozycji. Mainstreamowi dziennikarze rozpoczęli wprowadzać swój program naprawczy. Chaos, chaos i jeszcze raz chaos. Myślę, że powinno to się im zapamiętać i nie ma to nic wspólnego z dziennikarstwem a ohydnym zmanipulowanym hejtem. Czasy mamy trudne. Trzeba być odpowiedzialnym za siebie i innych a nie jątrzyć. Na dzień dzisiejszy mamy takich rządzących takie prawo i trzeba bezwzględnie się mu podporządkować.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Matka(2020-03-22 10:13) Zgłoś naruszenie 311

    A co z matkami samotnie wychowujacymi dzieci, szczególnie nastolatkow? Jak matka wychodzi do pracy to kto będzie pilnowal zeby nie wychodzili na miasto.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • jj-pabianice(2020-03-22 10:45) Zgłoś naruszenie 02

    co to jest tacza ?

    Odpowiedz
  • siema(2020-03-22 21:40) Zgłoś naruszenie 00

    Łapka w górę. :)

    Odpowiedz
  • Mira(2020-03-24 17:47) Zgłoś naruszenie 00

    Co z odroczeniem terminów sprawozdań finansowych i CIT 8. Dotrzymanie terminów w niektórych przypadkach jest niemożliwe. NIe rozumiem , tyle postulatów środowiska księgowego i gra na czas władzy.Przecież to nie wiaze się z wydatkiem ze stroni rzadu ,a nam da możliwość rzetelnego wywiązania się ze swoich obowiązków .

    Odpowiedz