statystyki

Nowy rzecznik finansowy został powołany

autor: Patryk Słowik15.10.2019, 09:41; Aktualizacja: 15.10.2019, 09:41
pieniądze, finanse, oszczędności, kasa

Profesor Mariusz Golecki. To on będzie stał na straży konsumenckich interesów w starciach z bankami, zakładami ubezpieczeń i instytucjami pożyczkowymi. Zastąpi na stanowisku Aleksandrę Wiktorow, której kadencja dobiegła końca.źródło: ShutterStock

Profesor Mariusz Golecki. To on będzie stał na straży konsumenckich interesów w starciach z bankami, zakładami ubezpieczeń i instytucjami pożyczkowymi. Zastąpi na stanowisku Aleksandrę Wiktorow, której kadencja dobiegła końca.

– Mam nadzieję, że sprostam wyzwaniu, które polega na skutecznej ochronie inwestorów oraz wszystkich interesariuszy, biorąc pod uwagę dynamikę rynku finansowego – stwierdził Golecki, cytowany na stronie internetowej Ministerstwa Finansów.

Nowy rzecznik jest profesorem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz w Instytucie Ekspertyz Ekonomicznych i Finansowych. Od początku pracy naukowej przedmiotem jego badań były regulacje rynku kapitałowego, w szczególności instrumentów pochodnych.


Pozostało jeszcze 63% treści

2 dostępy do wydania cyfrowego DGP w cenie
9,80 zł Za pierwszy miesiąc.
Oferta autoodnawialna
PRENUMERATA 2020
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Komentarze (1)

  • Monika(2019-10-15 10:19) Zgłoś naruszenie 00

    Nie, nie sprostała Pani a i wiedza słaba o praktycznej nawet nie wspomnę a mam prawo tak mówić bo osobiście miałam wiele pytań na spotkaniu i NIC, ściana...ciągle stwierdzenie....trudne pytanie, pytanie do zastanowienia...o BTE to wiedza ZEROWA !

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane