statystyki

Nowy rzecznik finansowy został powołany

autor: Patryk Słowik15.10.2019, 09:41; Aktualizacja: 15.10.2019, 09:41
pieniądze, finanse, oszczędności, kasa

Profesor Mariusz Golecki. To on będzie stał na straży konsumenckich interesów w starciach z bankami, zakładami ubezpieczeń i instytucjami pożyczkowymi. Zastąpi na stanowisku Aleksandrę Wiktorow, której kadencja dobiegła końca.źródło: ShutterStock

Profesor Mariusz Golecki. To on będzie stał na straży konsumenckich interesów w starciach z bankami, zakładami ubezpieczeń i instytucjami pożyczkowymi. Zastąpi na stanowisku Aleksandrę Wiktorow, której kadencja dobiegła końca.

– Mam nadzieję, że sprostam wyzwaniu, które polega na skutecznej ochronie inwestorów oraz wszystkich interesariuszy, biorąc pod uwagę dynamikę rynku finansowego – stwierdził Golecki, cytowany na stronie internetowej Ministerstwa Finansów.

Nowy rzecznik jest profesorem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz w Instytucie Ekspertyz Ekonomicznych i Finansowych. Od początku pracy naukowej przedmiotem jego badań były regulacje rynku kapitałowego, w szczególności instrumentów pochodnych.


Pozostało 63% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Komentarze (1)

  • Monika(2019-10-15 10:19) Zgłoś naruszenie 00

    Nie, nie sprostała Pani a i wiedza słaba o praktycznej nawet nie wspomnę a mam prawo tak mówić bo osobiście miałam wiele pytań na spotkaniu i NIC, ściana...ciągle stwierdzenie....trudne pytanie, pytanie do zastanowienia...o BTE to wiedza ZEROWA !

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane