Jak interpretować ustawowe pojęcie: korzystne zmiany

autor: Irena Skubiszak-Kalinowska18.03.2009, 15:25; Aktualizacja: 23.03.2009, 16:18

Czy zmiany umowy w przedmiocie zamówienia publicznego można dokonać tylko wtedy, gdy okoliczności, które taką zmianę wymusiły, były nie do przewidzenia w chwili zawarcia kontraktu?

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • zp(2009-03-31 07:41) Zgłoś naruszenie 00

    Klauzule waloryzacyjne nie są zmianą umowy, więc nie są w ogóle objęte zakresem stosowania art. 144 PZP.

    Odpowiedz
  • vrt(2009-03-19 08:37) Zgłoś naruszenie 00

    to jest właśnie polskie prawo - idiotyczne zapisy, których nie można zastosować w codziennym życiu...

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane