Jak nie salmonella to formaldehyd. A jajek brakuje i są bardzo drogie

autor: Patrycja Otto02.11.2017, 07:32; Aktualizacja: 02.11.2017, 08:00
jaja, jajka

Eksperci zauważają, że w tej chwili salmonelloza jest bardziej groźna niż AIDS. Z powodu tej choroby w tym roku zmarły tylko trzy osoby.źródło: ShutterStock

Europejczycy chętnie jedzą to, co zniosą nasze kury, ale apetyt może szybko minąć

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (8)

  • młoda(2017-11-02 07:56) Zgłoś naruszenie 273

    Masło,chleb,owoce i warzywa a teraz od kilku tygodni jaja poszły w górę.Za komuny jak mówi mi dziadek byłby strajk i musieli by obniżyć.A teraz nie ma komuny i wszystko jest okej?Niezrozumiałe?

    Odpowiedz
  • kontra(2017-11-02 09:19) Zgłoś naruszenie 152

    Z tymi jajami to zciema podobnie jak z ocieplwniem klimatu itp . Za takie fantazje płaca ludzie .

    Odpowiedz
  • Michał(2017-11-02 10:12) Zgłoś naruszenie 103

    Niedobór jajek? Pierwsze słyszę. Jeszcze się nie spotkałem żeby w sklepie jakimkolwiek nie było jajek. Na rynku też bez problemu dostanę jajka prosto od chłopa. Nakręcacie atmosferę i tyle.

    Odpowiedz
  • ogłosić pol-exit(2017-11-02 10:34) Zgłoś naruszenie 82

    To są efekty gospodarki euro-kołchoźnej. My już przerabialiśmy gospodarkę planową bez wolnego rynku, nie wiem po co znowu w nią leziemy pod dyktandu unii europejskiej. Z masłem jest to samo.

    Odpowiedz
  • Anka(2017-11-02 10:20) Zgłoś naruszenie 80

    W Kaliszu od Pani Jadzi zawsze w piątek i wtorek na Bazarku kupuje wiejskie duże jajeczka 10 zł za 15 sztuk.Dzieci uwielbiają jajecznice z nich.W smaku zupełnie niepodobne do tej chemi z lidlów i biedronek.I jakoś u pani Jadzi jajek nie brakuje.

    Odpowiedz
  • bogu(2017-11-02 14:19) Zgłoś naruszenie 60

    Na czyje zlecenie piszecie te bzdury ? Jajek jest pełno w sklepach a i ceny wzrosły nieznacznie !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zdzicho Wendzonka z targowiska(2017-11-02 08:42) Zgłoś naruszenie 56

    Wole zjesc ugotowane jajko z salmonella niz ugotowane z tzw. chemia (filopronil czy formaldehyd)...

    Odpowiedz