Minister Jurgiel broni hodowli zwierząt futerkowych. Ale argumenty ma słabe [Polemika]

autor: Maciej Weryński22.03.2017, 09:00; Aktualizacja: 22.03.2017, 10:51
futerkowe ferma

Fot. Inicjatywa na Rzecz Zwierząt BASTA!źródło: Inne

Minister rolnictwa nie widzi powodu, by zakazać hodowli zwierząt na futra. W odpowiedzi na interpelację posła Józefa Lassoty powołuje się na domniemaną rolę ekonomiczną ferm i… listy od zagranicznych firm. Obywatele ferm nie chcą, a minister, hodowcy i podmioty z zagranicy tak?

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (21)

  • Cizia(2017-03-27 19:43) Zgłoś naruszenie 83

    Czemu dziennikarz nie podał faktów, takich jak to: że pracuje dla Fundacji Viva i reklamuje ich w tym artykule? Gazeta Prawna dotychczas kojarzyła się z rzetelnym dziennikarstwem, ale widać że to się skończyło.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • pomyslowy(2017-03-27 17:18) Zgłoś naruszenie 42

    Moze jednak cos zezre obdartego ze skory lisa czy norke.Moze zmielone kurom albo indykom?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • tu i teraz(2017-03-23 23:18) Zgłoś naruszenie 141

    Zamknąć wszystkie hodowle w polsce, tu i teraz BASTA! Czemu inne zwierzęta są dyskryminowane? Tylko wolnośc i aborcja!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Dom(2017-03-23 22:20) Zgłoś naruszenie 1115

    te fermy powinny byc dawno zamkniete po co to w ogole jest? by zwierzaki cierpialy na jakies glupie baby nosily futro?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zaraza(2017-03-23 21:22) Zgłoś naruszenie 913

    Zamknąć te miejsca i nie pozwolić , aby coś takiego miało miejsce w XXI wieku!

    Odpowiedz
  • Magdalena(2017-03-23 20:36) Zgłoś naruszenie 915

    Na takich fermach panuje brud, syf, kiła i mogiła. W imię czego te zwierzaki mają byc mordowane? Tylko po to by jakieś paniusie nosiły futro? To jest polska gospodarka?

    Odpowiedz
  • dobre(2017-03-22 23:44) Zgłoś naruszenie 164

    ten tekst o utylizatorach jest fajny. Organizacja Otwarte Klatki chce zamknąc hodowle w polsce, i chętnie współpracuje z utylizatorami (a oni lubią nie ekologicznie spalać zwierzątka?)

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tomek(2017-03-22 14:09) Zgłoś naruszenie 1723

    Tak trzymac nie mozna doprowadzic do zakazu Hodowli zwierzat futerkowych!!!!!!! Stop pseudoekologom ktorzy niszczą naszą gospodarkę!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Magda(2017-03-22 13:21) Zgłoś naruszenie 1721

    Bardzo dobrze że minister Jurgiel nie chce zakazu hodowli futerkowej! Przecież to istotny i rozwinięty dział rolnictwa więc po co działać na szkodę polskiej gospodarki. Branże które się rozwijają w naszym kraju powinny być wspierane

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • też mi to przysłali(2017-03-22 11:40) Zgłoś naruszenie 2115

    Ciekawa polemika podesłąna dziennikarzowi przez brytyjską organizację V! która lobbuje za zamykaniem polskich branż. Tyle w temacie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz