Eksperci: Konstytucja Biznesu to przełom w prowadzeniu działalności w Polsce

06.03.2017, 07:10; Aktualizacja: 06.03.2017, 07:23
internet, biznes

Konstytucja Biznesu to pakiet ustaw deregulacyjnych, zmieniających zasady prowadzenia działalności gospodarczej czy przepisy podatkowe dla firm.źródło: ShutterStock

Konstytucja Biznesu to przełom; zwiększy ona konkurencyjność polskiej gospodarki; dzięki niej prowadzenie biznesu będzie łatwiejsze i tańsze, przedsiębiorcy będą mogli bardziej ufać prawodawcy i liczyć na współpracę administracji publicznej - mówią PAP eksperci.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • dziadek(2017-03-06 12:12) Zgłoś naruszenie 20

    tu czytam txt za v-ce premierem gdzie i i och i ach jak dobrze (będzie) a pod czaszką przykra wiedza: 8000 interpretacji podatkowych rok w rok + 30 000 stron maszynopisu praw/przepisów o zasięgu ogólnopolskim.10 lat i mamy 80 000 interpretacji podatkowych i ponad 300tys str maszynopisu. Czy Pan premier to ogarnia??? je żeli nie to jak może kierować takim organizmem ? to tak jakby wiadomym było że koń uciągnie furkę z 1 toną ładunku a tu "rozgarnięty" furman ładuje z 6 ton no i koń nie ciągnie a wg tego co mamy to koń jest temu winny że nie ciągnie

    Odpowiedz
  • sadddsadsa(2017-03-06 12:08) Zgłoś naruszenie 20

    To teraz Gazeta Prawna publikuje artykuły sponsorowane przez Rząd? Miło było, do widzenia, "gazeto"....

    Odpowiedz
  • MIlton(2017-03-06 11:17) Zgłoś naruszenie 20

    Jak kolejna ustawa może ułątwić wykonywanie działalności ( chyba że znosi kilka innych ustaw ) ? A wystarczyło by rozporządzenie obniżające vat cit i pit. Minister FInansów który to zrobi przejdzie do legendy !!!

    Odpowiedz
  • podatnik(2017-03-06 09:58) Zgłoś naruszenie 61

    Tak, jak zapisano w ordynacji podatkowej, że wątpliwości rozstrzyga się na korzyść podatnika - i przez dwa lata nie zastosowano ani razu! Obiecanki, cacanki, a i tylko głupiemu radość...

    Odpowiedz
  • wjw(2017-03-06 09:56) Zgłoś naruszenie 41

    Poczekamy, zobaczymy czy te ochy i achy "ekspertów" były uzasadnione... Obawiam się, że będzie jak zwykle czyli skarbówka, ZUS itd. nadal będą robić z przedsiębiorcami co chcą.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Antyhipokryta.(2017-03-06 09:27) Zgłoś naruszenie 40

    Myślą że wystarczy napisać że coś przygotują. W tym czasie w którym produkowała tego gniota 30 firm wyprowadziła się do Czech a kolejne 100 czyta właśnie iPhonie prawo podatkowe.

    Odpowiedz
  • Zbynio(2017-03-06 09:12) Zgłoś naruszenie 70

    Jakies konkrety czy macie czytelnikow za idiotow?

    Odpowiedz