statystyki

Śledztwo ws. SKOK Wołomin: Łączna kwota wyłudzeń to 900 mln zł

11.03.2016, 09:29; Aktualizacja: 11.03.2016, 09:30
900 milionów złotych - taką kwotę wyłudzeń udowodnili właśnie prokuratorzy prowadzący śledztwo ws. SKOK Wołomin

900 milionów złotych - taką kwotę wyłudzeń udowodnili właśnie prokuratorzy prowadzący śledztwo ws. SKOK Wołominźródło: ShutterStock

900 milionów złotych - taką kwotę wyłudzeń udowodnili właśnie prokuratorzy prowadzący śledztwo ws. SKOK Wołomin - podaje RMF FM. W postępowaniu aresztowane zostały trzy kolejne osoby.

Reklama


Reklama


Jak podaje RMF FM, aresztowani to ludzie, którzy zajmowali się werbowaniem tzw. słupów, na których brano kredyty. Pochodzą m.in. z Warszawy i Rzeszowa. Każda z tych osób ma na swoim koncie co najmniej kilkanaście milionów złotych wyłudzeń.

Reklama


Źródło:RMF FM

Polecane

  • porażka systemowa(2016-03-11 09:51) Odpowiedz 40

    W Stanach jeden z ostatnich wyroków dla wyłudzaczy na dużą skalę stanowił coś około 200 lat więzienia . Zobaczymy jak zostaną ukarani oszuści w Polsce, bo przez ostatnie 20 lat na złodziejstwo, zwłaszcza w dużych rozmiarach, jest przyzwolenie systemowe. Pamiętam jak w którejś z gazet był artykuł jak to ówczesny prezes ZUS za składki przyszłych emerytów odkupił od prywatnej osoby budynek za 12 mln zł, jak się później okazało że wart był ten nabytek najwyżej 4 mln. Alot chyba on się nazywał i to był nie pojedynczy przypadek dziwnych zakupów oraz wydatków na cele niezwiązane z tym do czego tak naprawdę powołano ten trwoniący składki obywateli twór a mianowicie ZUS. Podobnie jak ze skok-em i zus-em jest w tym kraju w każdej dziedzinie bo panuje bezkarność i przyzwolenie.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Prawo na co dzień

Polecane

Reklama