statystyki

TelForceOne sprzedał tablety i komórki do Biedronki za 9 mln zł w ciągu 3 mies.

04.03.2014, 17:40

myPhone, spółka zależna TelForceOne, w okresie ostatnich trzech miesięcy, zrealizowała obroty z Jeronimo Martins Polska, właścicielem sieci Biedronka, na łączną wartość 9,1 mln zł, podała spółka.

Reklama


Reklama


Przedmiotem umowy współpracy pomiędzy myPhone, a Jeronimo Martins Polska jest sprzedaż telefonów komórkowych, tabletów, kamer samochodowych i drobnej elektroniki użytkowej wszystkie produkty opatrzone markami spółki myPhone. 

„Zarząd spółki TelForceOne pragnie poinformować, iż w ramach współpracy z Jeronimo Martins Polska w powyższym zakresie, wzajemna współpraca przebiega korzystnie i z dochowaniem terminów dostaw oraz płatności i nie wystąpiły okoliczności zobowiązujące myPhone" - czytamy w komunikacie. 

TelForceOne ocenia, że dotychczasowa współpraca z Jeronimo Martins Polska daje podstawę do pozytywnej oceny możliwości jej kontynuacji. 

Wcześniej wiceprezes TelForceOne Wiesław Żywicki poinformował agencję ISBnews, że dalszy, zdecydowany wzrost sprzedaży będzie nadal najistotniejszy w strategii rozwoju grupy TelForceOne. Spółka oczekuje rozwoju współpracy z krajowymi sieciami handlowymi, szczególnie Biedronką, ale sprzedaż zagraniczna powinna przekroczyć 50% przychodów grupy. 

TelForceOne to czołowy polski importer, dystrybutor oraz producent urządzeń mobilnych i akcesoriów do nich. Spółka tworzy grupę kapitałową, która od marca 2007 roku jest notowana na warszawskiej giełdzie. Posiada sieć partnerów w Polsce i Europie oraz nowoczesne Centrum Dystrybucyjno-Logistyczne. 

Reklama


Źródło:ISBnews

Polecane

  • daniel(2014-04-02 19:44) Odpowiedz 00

    faktycznie ilekroć w Biedronce pojawiały się te telefony nie można było ich dostać już po godzinie od otwarcia.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Prawo na co dzień

Polecane

Reklama