Cierpienie zwierząt i kurczaki zabijane o wiaderko. Tak wygląda chów zwierząt na fermach w Polsce

autor: Maciej Suchorabski12.06.2018, 07:26; Aktualizacja: 12.06.2018, 20:44
Dlaczego wśród brojlerów występuje tak wysoka śmiertelność, zapadalność na różne choroby oraz deformacje ciała?

Dlaczego wśród brojlerów występuje tak wysoka śmiertelność, zapadalność na różne choroby oraz deformacje ciała?źródło: ShutterStock

Przepisy o ochronie zwierząt to fikcja, za ich złamanie mało kto ponosi karę. Ale też ludzi mało obchodzi, co czuje kurczak, którego zjedzą.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (16)

  • wredna miernota(2018-06-12 08:24) Zgłoś naruszenie 1328

    Właśnie jem kanapkę z kurczakiem. I wiecie co? Smaczna jest!

    Odpowiedz
  • Bartek(2018-06-12 09:44) Zgłoś naruszenie 124

    Coś strasznego, nigdy więcej kurczaków, już od dawna się do tego przymierzałem.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Michał(2018-06-12 15:20) Zgłoś naruszenie 72

    Społeczeństwo ubożeje moralnie jeśli stawia jedynie na zysk i czas, a tak właśnie takie hodowle wyglądają. Byleby zarobić jak najszybciej i najmniej się na to wykosztować.

    Odpowiedz
  • Ferdek(2018-06-12 16:01) Zgłoś naruszenie 57

    Stowarzyszenie Otwarte Klatki - wpierwej mózgi otwierać wam trzeba i donieść do IPN na wspominki o obozach zagłady . Porównania przepotężne i prymitywne. Brak wiedzy i kompetencji granie donosami nieudaczników i chęć wzbudzenia u ludzi litości i odrazy . Sprawy hodowlane we wszystkich działach rolnych na całym świecie produkują takie zachowania które czasami są konieczne . Trzeba umieć zauważyć inne problemy bardziej ważne dla Polski i jej mieszkańców . hm co czujemy do autorów ,, odrazę za małostkowość.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • konrad(2018-06-12 09:04) Zgłoś naruszenie 36

    Czyli trzeba skończyć z globalizacją i cofnąć się do gospodarki jaka drzewiej za czasów Boryny była.

    Odpowiedz
  • Juco(2018-06-12 11:32) Zgłoś naruszenie 35

    masz Ci Stowarzyszenie...

    Odpowiedz
  • Henry (2018-06-12 15:51) Zgłoś naruszenie 30

    Kiedyś i teraz też kurczaki na wsi zabija się przez obciecie głowy. Nie wiem czy to jest humanitarne czy nie ale kręgi szyjne zostają przerwane.

    Odpowiedz
  • koru(2018-06-12 19:52) Zgłoś naruszenie 30

    I jak tu z czystym sumieniem jeść mięso...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • aaa(2018-06-13 11:32) Zgłoś naruszenie 10

    Więc tak: sprawa dla prokuratora: czy to jet prawidłowe- to raz. Dwa: kręcenie i publikowanie filmów tego typu bez wiedzy i zgody właściciela też jest przestępstwem. Mam nadzieję, że wszyscy winni odpowiedzą za to. Film: ok, czasem nielegalny dowód pomaga wykryć przestępstwo i skazać winnych, ale... NIE WOLNO PUBLIKOWAĆ- to też przestępstwo. Zapraszam na reportaż Ciemna strona Animalsów- nic nie lepsi (moim zdaniem).

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • lolek(2018-06-20 17:27) Zgłoś naruszenie 00

    To sobie kupice działkę zacznijcie chodować kurczaki nastepnie zabijcie je i dajcie dzieciom a nie kupujcie w markecie co za durne wypowiedzi a najlepiej je adoptujcie

    Odpowiedz