Rybiński: Polska krajem trzeciego świata

autor: Krzysztof Rybiński31.01.2013, 08:22; Aktualizacja: 31.01.2013, 08:23

Pustki w sklepach, jeszcze tylko w wielkich galeriach opanowanych przez międzynarodowe sieci handel jakoś się kręci. Od kilku miesięcy spada wolumen sprzedaży detalicznej, a w grudniu ten spadek był szczególnie silny.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (39)

  • stefanzduzymwaclawem(2016-06-30 19:12) Zgłoś naruszenie 30

    wyjechalem mam sie tu wspaniale, a koszmary mam o tym, ze budze sie w polsce

    Odpowiedz
  • tedd(2013-02-04 18:37) Zgłoś naruszenie 21

    1.przemysłu zero
    2.armii zero
    3.zdrowie zero
    3.urzędasów full

    Odpowiedz
  • FRYC(2013-02-02 19:09) Zgłoś naruszenie 10

    TRAFNE OKREŚLENIE TEGO KRAJU!.

    Odpowiedz
  • gość(2013-02-07 13:30) Zgłoś naruszenie 00

    Bardzo dobra diagnoza. Dodam jeszcze inflację prawa w postaci zagmatwanych i niespójnych przepisów, niekompetencję urzędników, stan zapaści trzeciej wladzy co sie wiąże z infacją prawa i nepotyzmem, nieprawidłowy, trójstponiowy podział administracyjny kraju (powiaty), zamknięcie się klasy politycznej poprzez sytem finansowania partii i ordynację wyborczą skutkujacy klientelizmem i nepotyzmem a także kolesiostwem bez względu na poglądy.

    Odpowiedz
  • Emigrant(2013-02-04 22:07) Zgłoś naruszenie 00

    Niestety zarzadzanie od poczatku kulało.
    A zaczelo sie od nieudanej prywatyzacji.
    Teraz niestety błedy bedzie ciężko naprawic.
    Pozatym pytaniem pozostaje, kto ma to naprawiac?
    Jakos dobrego kandydsta nie widze...

    Odpowiedz
  • do 10:(2013-02-02 13:31) Zgłoś naruszenie 00

    Marylo, zgadzam sie, ale wydaje mi sie ze nie tyle o kompetencje rzadzacych tu chodzi ile po prostu o ich uczciwosc. Gdysmy mieli tych samych rzadzacych, ale z nieco innym poczuciem moralnosci to byloby pewnie troche lepiej...

    Odpowiedz
  • ch.........................j polski(2013-02-01 22:17) Zgłoś naruszenie 00

    Ten gościu coś próbuje powiedzieć, jakoś wywołać krach, ale ciągle mu to nie wychodzi. Typowy ch...ek polski.

    Odpowiedz
  • Unijne Inwestycje..........(2013-02-02 17:11) Zgłoś naruszenie 00

    Autostrady na uwałowanym piachu ...sypiące się po 1 Zimie.

    Pas startowy w Modlinie z uwałowanego g...na.

    Zmowy cenowe i przekręt za przekrętem - Kraj IV Świata - jak mawiał pewien Mądry Minister ...Polska to Dziki Kraj ...I facet miał rację.

    TACY JESTESMY...

    Odpowiedz
  • grześ(2013-02-03 14:19) Zgłoś naruszenie 00

    obalmy to

    Odpowiedz
  • maly(2013-02-03 16:46) Zgłoś naruszenie 00

    Prof. Rybiński też jest w tej karuzeli , on chyba narzekać nie może.

    Odpowiedz
  • Władek(2013-02-03 19:24) Zgłoś naruszenie 00

    Maryla prawda święta ci ludzie nie mają wstydu pchają się na stanowiska jak świnie

    Odpowiedz
  • filologini(2013-02-04 23:25) Zgłoś naruszenie 00

    Niestety, zgadzam się z każdym słowem. Powiem dosadnie - rządzą nami zakłamani, pazerni idioci bez honoru. Co gorsze, te rządy idiotów nabierają cech totalitarnych i w tym momencie wszelkie żarty się kończą. Pytanie, czy Polacy potrafią jeszcze zjednoczyć się do zrywu, ponieważ politycy wszystkich opcji, ramię w ramie pracują nad tym, aby Polaków ogłupić i skłócić.

    Odpowiedz
  • jan(2013-02-01 20:51) Zgłoś naruszenie 00

    Patologią są chyba też jakieś "kampanie", czy tez "projekty" polegające na tym, że ktoś np. przez radio radzi mi, żebym sobie po 40-tce dał do zbadania prostatę. Obawiam się, że po to, żeby wykupić na to parę minut na anrtenie też jest tam jakaś grupa np. managerów danego projektu, ktoś napisał do tego jakiś program, ktoś tym kręci i ktoś wziął niemałą kasę, a pożytek z tego mierny, bo... ja sam wiem, co mam sobie badać. W Polsce obecnie marnotrawione są ogromne pieniądze na podobne szaleństwa i niestety nikt nigdy nikogo z tego nie rozliczy.

    Odpowiedz
  • Emigrant(2013-02-03 19:34) Zgłoś naruszenie 00

    Cała prawda o POlsce niestety bez pieniędzy emigracji POlska krajem 3 SWIATA

    Odpowiedz
  • lili10001(2013-02-04 15:41) Zgłoś naruszenie 00

    Przyjdzie nam jeść zęby na drogach, stadionach. Nie zostanie nam nic, bo PO sukcesywnie wyprzedaje to co zostało w polskich rękach. Kolejne akcje PKO BP do sprzedaży, PZU czeka w kolejce. Dzieciom zostawimy możliwość pracy u Chińczyka.

    http://kontrowersje.net/w_tym_hiltonie_s_trzy_pokoje_w_sumie_ty_b_dziesz_mia_numer_698

    Odpowiedz
  • Emigrant(2013-02-03 21:43) Zgłoś naruszenie 00

    Dziękuję.

    Odpowiedz
  • cccc(2013-05-07 04:10) Zgłoś naruszenie 00

    rybinski niech sie zajmie czyms innym

    Odpowiedz
  • MTT(2013-02-04 13:31) Zgłoś naruszenie 01

    Też mam to wrażenie, zrobili z Polski kolonię Zachodu, rezerwuar taniej siły roboczej do najgorszych robót, którymi rączki obywateli starej Unii się nie splamią. Porównanie z Gierkiem jest powierzchowne, jednak za Gierka sprowadzano do Polski technologie i budowano fabryki, dziś sprowadza się sieci supermarketów, a fabryki zamyka. czyje interesy realizuje polska elita polityczna?

    Odpowiedz
  • przewidujacy(2013-02-03 08:06) Zgłoś naruszenie 00

    PO-wskie i PSL-owskie szuje doprowadzaja ta i tak biedna POLSKE do
    upadlosci, za troche juz nie bedzie co naprawiac!
    Swiat sie smieje z rudego i jego rzadzenia. Co ten czlowiek i jego kolesie
    zrobili z tego pieknego kraju. Juz sie raczej nie podniesiemy.
    POLSKO OBUDZ SIE!!!

    Odpowiedz
  • walec(2013-02-02 10:12) Zgłoś naruszenie 00

    Zebrałeś gościu mnóstwo pozytywnych opinii pod którymi i ja/co sie zdarza rzadko/ sie obyma ręcyma podpisuję.
    ten kacykowaty kraj polandia ma chore władze/w tym religijne tez/ i żądza pieniądza przesłania DOBRO OBYWATELA.
    Ciemnosc widzę oj ciemnośćw

    Odpowiedz