Rybiński: Polska krajem trzeciego świata

autor: Krzysztof Rybiński31.01.2013, 08:22; Aktualizacja: 31.01.2013, 08:23

Pustki w sklepach, jeszcze tylko w wielkich galeriach opanowanych przez międzynarodowe sieci handel jakoś się kręci. Od kilku miesięcy spada wolumen sprzedaży detalicznej, a w grudniu ten spadek był szczególnie silny.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (39)

  • amper(2018-08-31 20:29) Zgłoś naruszenie 00

    Polacy nawet na to nie zasługują co jest. I nie ma się tu co obrażać tylko poważnie zastanowić się dlaczego tak właśnie dzieje się od zawsze?

    Odpowiedz
  • stefanzduzymwaclawem(2016-06-30 19:12) Zgłoś naruszenie 30

    wyjechalem mam sie tu wspaniale, a koszmary mam o tym, ze budze sie w polsce

    Odpowiedz
  • cccc(2013-05-07 04:10) Zgłoś naruszenie 00

    rybinski niech sie zajmie czyms innym

    Odpowiedz
  • bs(2013-02-11 09:46) Zgłoś naruszenie 00

    Dziekuje za trafne uwagi bs

    Odpowiedz
  • gość(2013-02-07 13:30) Zgłoś naruszenie 00

    Bardzo dobra diagnoza. Dodam jeszcze inflację prawa w postaci zagmatwanych i niespójnych przepisów, niekompetencję urzędników, stan zapaści trzeciej wladzy co sie wiąże z infacją prawa i nepotyzmem, nieprawidłowy, trójstponiowy podział administracyjny kraju (powiaty), zamknięcie się klasy politycznej poprzez sytem finansowania partii i ordynację wyborczą skutkujacy klientelizmem i nepotyzmem a także kolesiostwem bez względu na poglądy.

    Odpowiedz
  • filologini(2013-02-04 23:25) Zgłoś naruszenie 00

    Niestety, zgadzam się z każdym słowem. Powiem dosadnie - rządzą nami zakłamani, pazerni idioci bez honoru. Co gorsze, te rządy idiotów nabierają cech totalitarnych i w tym momencie wszelkie żarty się kończą. Pytanie, czy Polacy potrafią jeszcze zjednoczyć się do zrywu, ponieważ politycy wszystkich opcji, ramię w ramie pracują nad tym, aby Polaków ogłupić i skłócić.

    Odpowiedz
  • Emigrant(2013-02-04 22:07) Zgłoś naruszenie 00

    Niestety zarzadzanie od poczatku kulało.
    A zaczelo sie od nieudanej prywatyzacji.
    Teraz niestety błedy bedzie ciężko naprawic.
    Pozatym pytaniem pozostaje, kto ma to naprawiac?
    Jakos dobrego kandydsta nie widze...

    Odpowiedz
  • tedd(2013-02-04 18:37) Zgłoś naruszenie 21

    1.przemysłu zero
    2.armii zero
    3.zdrowie zero
    3.urzędasów full

    Odpowiedz
  • lili10001(2013-02-04 15:41) Zgłoś naruszenie 00

    Przyjdzie nam jeść zęby na drogach, stadionach. Nie zostanie nam nic, bo PO sukcesywnie wyprzedaje to co zostało w polskich rękach. Kolejne akcje PKO BP do sprzedaży, PZU czeka w kolejce. Dzieciom zostawimy możliwość pracy u Chińczyka.

    http://kontrowersje.net/w_tym_hiltonie_s_trzy_pokoje_w_sumie_ty_b_dziesz_mia_numer_698

    Odpowiedz
  • MTT(2013-02-04 13:31) Zgłoś naruszenie 01

    Też mam to wrażenie, zrobili z Polski kolonię Zachodu, rezerwuar taniej siły roboczej do najgorszych robót, którymi rączki obywateli starej Unii się nie splamią. Porównanie z Gierkiem jest powierzchowne, jednak za Gierka sprowadzano do Polski technologie i budowano fabryki, dziś sprowadza się sieci supermarketów, a fabryki zamyka. czyje interesy realizuje polska elita polityczna?

    Odpowiedz
  • Emigrant(2013-02-03 21:43) Zgłoś naruszenie 00

    Dziękuję.

    Odpowiedz
  • Emigrant(2013-02-03 19:34) Zgłoś naruszenie 00

    Cała prawda o POlsce niestety bez pieniędzy emigracji POlska krajem 3 SWIATA

    Odpowiedz
  • Władek(2013-02-03 19:24) Zgłoś naruszenie 00

    Maryla prawda święta ci ludzie nie mają wstydu pchają się na stanowiska jak świnie

    Odpowiedz
  • maly(2013-02-03 16:46) Zgłoś naruszenie 00

    Prof. Rybiński też jest w tej karuzeli , on chyba narzekać nie może.

    Odpowiedz
  • grześ(2013-02-03 14:19) Zgłoś naruszenie 00

    obalmy to

    Odpowiedz
  • przewidujacy(2013-02-03 08:06) Zgłoś naruszenie 00

    PO-wskie i PSL-owskie szuje doprowadzaja ta i tak biedna POLSKE do
    upadlosci, za troche juz nie bedzie co naprawiac!
    Swiat sie smieje z rudego i jego rzadzenia. Co ten czlowiek i jego kolesie
    zrobili z tego pieknego kraju. Juz sie raczej nie podniesiemy.
    POLSKO OBUDZ SIE!!!

    Odpowiedz
  • FRYC(2013-02-02 19:09) Zgłoś naruszenie 10

    TRAFNE OKREŚLENIE TEGO KRAJU!.

    Odpowiedz
  • Unijne Inwestycje..........(2013-02-02 17:11) Zgłoś naruszenie 00

    Autostrady na uwałowanym piachu ...sypiące się po 1 Zimie.

    Pas startowy w Modlinie z uwałowanego g...na.

    Zmowy cenowe i przekręt za przekrętem - Kraj IV Świata - jak mawiał pewien Mądry Minister ...Polska to Dziki Kraj ...I facet miał rację.

    TACY JESTESMY...

    Odpowiedz
  • do 10:(2013-02-02 13:31) Zgłoś naruszenie 00

    Marylo, zgadzam sie, ale wydaje mi sie ze nie tyle o kompetencje rzadzacych tu chodzi ile po prostu o ich uczciwosc. Gdysmy mieli tych samych rzadzacych, ale z nieco innym poczuciem moralnosci to byloby pewnie troche lepiej...

    Odpowiedz
  • walec(2013-02-02 10:12) Zgłoś naruszenie 00

    Zebrałeś gościu mnóstwo pozytywnych opinii pod którymi i ja/co sie zdarza rzadko/ sie obyma ręcyma podpisuję.
    ten kacykowaty kraj polandia ma chore władze/w tym religijne tez/ i żądza pieniądza przesłania DOBRO OBYWATELA.
    Ciemnosc widzę oj ciemnośćw

    Odpowiedz