Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najgorsze świąteczne prezenty: Oto co nie powinno znaleźć się pod choinką

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Święta coraz bliżej, kolejki coraz dłuższe... a prezenty jeszcze nie kupione. Znacie to? Co robić w takiej sytuacji? Można z desperacją biegać między niemal pustymi półkami i sięgać po przypadkowe rzeczy. Można też się kierować instynktem, ale uwierzcie nam - ten zazwyczaj jest złym doradcą. Wychodząc na przeciw wszystkim świątecznym spóźnialskim przedstawiamy nasze zestawienie rzeczy, których pod żadnym pozorem nie chcemy znaleźć pod choinką. Nie musi to być spis uniwersalny, ale kilka uwag warto zapamiętać.
Święta coraz bliżej, kolejki coraz dłuższe... a prezenty jeszcze nie kupione. Znacie to? Co robić w takiej sytuacji? Można z desperacją biegać między niemal pustymi półkami i sięgać po przypadkowe rzeczy. Można też się kierować instynktem, ale uwierzcie nam - ten zazwyczaj jest złym doradcą. Wychodząc na przeciw wszystkim świątecznym spóźnialskim przedstawiamy nasze zestawienie rzeczy, których pod żadnym pozorem nie chcemy znaleźć pod choinką. Nie musi to być spis uniwersalny, ale kilka uwag warto zapamiętać. / ShutterStock
Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej